Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Léto 2019 - info

Léto 2019 

Jestliže mezi novináři platí, že je pro ně léto okurkovou sezonou, pro nás je to pravý opak a tato část roku patří k nejaktivnějším. Samozřejmě, že nějaké akce už proběhly, ale chtěl bych Vás hlavně informovat, co kolektiv bývalých hráčů ještě čeká.

Krátce se zmíním jen o utkání Před potokem-Za potokem, které se odehrálo netradičně v červnu, protože květnové termíny nám vůbec nebyly nakloněny. Buď bylo moc chladno a pršelo, nebo v sobotu se na našem hřišti hrály mistrovské zápasy. O oblíbené utkání byl letos značný zájem (díky Ramonovi a Hubajzovi) a to byl jeden z nejpotěšitelnějších faktorů této akce. Mě nejvíce dojalo, když se ve lhotském areálu objevil náš kamarád a člen Luboš Radoch, se svou manželkou Helčou, který se nějaký čas zotavoval v nemocnici po úraze. Jak jistě všichni víte, Lubka je autorem textů k našim hymnám, které zde tady taktéž zazněly.

I letos jsme přijali nabídku, zajistit parkoviště na všech poutích u kaple sv. Antonínka. Jelikož dvě poutě již proběhly a vyšlo na ně krásné počasí, účast veřejnosti byla velká. Musím zde zmínit, že obě akce byly vzorně pořadatelsky zorganizovány a chválím zde všechny tři složky, které se na zajištění parkoviště podílely. Účast a práce pořadatelů byla vzorná. Koncem června a srpna proběhnou zbývající poutě a tak doufám, že i tyto akce budou takto zodpovědně zorganizovány.


LÁŽO - PLÁŽO 2019
Proběhne tradičně ve sváteční dny a dny volna začátkem července (4. - 7. 7. 2019) na štěrkopískových jezerech na Chylicku. Pořadately této akce jsou majitelé chat Petr Hyrák a Jožka Urbanec, kterým organizačně vypomůže Dalibor Gabriel. Zde bychom si hlavně přáli, aby vyšlo pěkné počasí a všichni si to mohli u vody užít.


HODOVÝ ZÁPAS
Myslím si, že by bylo dobré, aby tímto utkáním vznikla nová tradice, protože co se sportu týká, tak je toho na místní hody pramálo (nemyslím samozřejmě vzpírání). Uskuteční se v sobotu 27. července v 17.00 hodin a bývalé hráče SK Ostrožská Lhota vyzve mužstvo složené místopředsedou fotbalového klubu Mirkem Bachanem. Jeho tým budou tvořit hráči, se kterými jako trenér, postoupil před léty do okresního přeboru dorostu. Dnes se jedná o zralé třicátníky, kteří již aktivně nehrávají, ale možná jsou mezi nimi i adepti na dres do našeho kolektivu.


TURNAJ V MORAVSKÉM BEROUNĚ
Tradiční, mezinárodní turnaj starých pánů se v podhůří Jeseníků uskuteční v sobotu 3. srpna 2019. Jelikož k turnaji již neodmyslitelně patří i naše mužstvo, doufám, že účast na této akci bude z řad hráčů hojná. Účastníky tohoto turnaje jsou: pořádající Old boys Moravský Beroun, Wojszowy-Polsko, Teplička nad Váhom - Slovensko, Babice u Uničova (okr.Olomouc) a bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


PITÍN - OSTROŽSKÁ LHOTA
Předběžně jsme s manažerem Pitína Milanem Navrátilem domluveni na sobotu 17. srpna 2019, abychom mohli využít i krásné místní koupaliště. Termín bude definitivně potvrzen až po rozlosování mistrovských utkání okresu Uherské Hradiště.


ŠUHAJ CUP 2019
Ihned po rozlosování mistrovských zápasů (asi 17. 7.) najdeme termín turnaje a dáme co nejdříve vědět našim soupeřům (účast předem přislíbil Pitín a Moravský Beroun).
manager: FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one