Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

ROK 2018 V KOSTCE

ROK 2018 V KOSTCE
 
Rok 2018 lze hodnotit,jako velmi plodný především na kulturní,ale i jiné akce.Sportovních akcí bylo letos o něco méně,protože na ně prostě nezbyl čas a ani prostor.
Kolektiv se poprvé sešel  10.února,kdy se uskutečnila v prostorách mysliveckého areálu,tradiční zabijačka.Celou akci sponzoroval náš člen Luboš Radoch,za což mu patří společně s řezníkem,velký dík.
10.března slavil své životní jubileum Jožka Urbanec,který do místního sálu pozval celou partu i se svou rodinou a kamarády z práce.Jedna z největších akcí roku proběhla v neděli 2.dubna,kdy kolektiv pořádal velikonoční zábavu s Úžasnou dvojkou ze Strání a místní sál přitom praskal ve švech.Za výborný přístup k celé akci patří kolektivu poděkování.Hned 14.dubna jsme si zopakovali další oslavu padesátin,kdy tentokráte slavil Petr Hyrák.A opět to bylo skvělé!
První sportovní akcí roku byl v sobotu 28.dubna již 14.ročník tradičního místního fotbalového utkání Před potokem-Za potokem.Letos se těšili z vítězství fotbalisté Za potokem po výhře 2:1,kdy branky dávali Petr Hanáček a za vítěze Standa Dufka a Jarek Hájek.V předzápase zvítězila lhotská přípravka v exhibičním utkání nad svými rodiči .
26.května a 30.června jsme se opět  všichni sešli na oslavách.Čtyřicátiny tentokráte slavili Jarek Hájek a Zdeněk Machala.I Vám pánové díky za pozvání!
9.června sehrálo mužstvo první přátelský zápas v Pitíně.Po vyrovnané hře,kdy každý chvilku-tahal pilku,na nás nakonec zbyla porážka 4:5.Branky za Lhotu vstřelili Jožka Bachan,Jirka Dominik,Ondra Bachan a Jenda Opletal.
Do Dolního Němčí,na 10.ročník memoriálu Josefa Přikryla, odjelo mužstvo v sobotu 23.června.Po výhře 4:3 s Horním Němčí a porážce 1:5 s domácím favoritem,skončili Lhoťané nakonec druzí.Zde bych chtěl ocenit příkladnou účast hráčů,kterých se k turnaji sešlo 17!Tak by to mělo vypadat vždycky.
Od června do srpna zajišťoval kolektiv parkoviště na kopci u sv.Antonínka na zdejších poutích.Také tady bych se chtěl zastavit nad vzorným přístupem našich členů,ale také nad velmi dobrou spoluprácí s fotbalovým i hokejovým klubem.Po těchto akcích jsme z výtěžku darovali 3 tisíce korun blatnické farnosti na výkop studní na poutním místě.
Ve volné, sváteční, červencové dny,trávila většina kolektivu u vody na štěrkopískových jezerech na tradičním Lážo-plážo.Akce proběhla na chatách Jožky Urbance a Petra Hyráka,za což jim také patří díky.
V oslabené sestavě odjelo mužstvo v sobotu 4.srpna k tradičnímu fotbalovému turnaji internacionálů do Moravského Berouna.Po výhře 3:1 s Babicemi u Uničova,kdy dal 2 branky Martin Hubík a 1 Jirka Dominik,remíze 1:1(Martin Hubík)se slovenskou Trenčianskou Turnou a porážkách 0:1 s domácím Berounem a 0:2 dalšími Slováky z Tepličky nad Váhom,bralo mužstvo 4.místo za 4 body a skore 4:5.Nejlepším střelcem celého turnaje se stal náš Martin Hubík se třemi góly.Tady bych chtěl poděkovat pořádajícímu klubu za hráčskou výpomoc.
Týden po turnaji v Moravském Berouně jsme již v sobotu 11.8. opět,,juchali“.Tentokráte slavil své abrahámoviny Peťa Bartoš a i tato oslava byla vynikající-díky.
29.září byl termín domácího turnaje-7.ročníku Šuhaj cup 2018.Po letech se podařilo tento domácí turnaj opět vyhrát.Jedním z hlavních důvodů úspěchu byla po delší době našlapaná sestava,která byla téměř kompletní a každý z hráčů podal obětavý výkon.Po výhrách s Pitínem,Horním Němčí i Moravským Berounem získalo mužstvo plný počet bodů při skore 4:1.Druhý skončil Pitín,třetí bylo Horní Němčí a čtvrtý skončil loňský vítěz z Moravského Berouna.Nejlepším brankářem turnaje byl organizátory vyhlášen Jirka Soukeník z Ostrožské Lhoty.Zde zaslouží absolutorium úplně všichni,kteří celé klání připravili a organizačně zajistili,jak na páteční brigádě v areálu,tak i v sobotu při samotném turnaji.
Letos jsme se naposled sešli v pátek 7.prosince na výroční členské schůzi,kde byl zhodnocen uplynulý rok 2018 a probrány plány na rok následující.
A co na nás čeká v tomto roce 2019?Hned 19.ledna se koná výroční volební členská schůze fotbalového klubu SK OSTROŽSKÁ LHOTA,kde by neměl chybět žádný člen starých pánů.Na sobotu 16.února je naplánován zájezd do vinného sklepa.Případná zabijačka by mohla mít termín 9.března,kdy bychom to spojili s oslavou MDŽ.Velikonoční zábava se koná v neděli 21.dubna a k tanci bude hrát Ferrum z Veselí nad Moravou,které známe z oslavy Petra Bartoše.Na začátek května je v plánu utkání Před potokem-Za potokem,v červenci Lážo-plážo,v září 8.ročník Šuhaj cup 2019 a zajištění případného parkoviště.Samozřejmě i přátelská utkání a turnaje s našimi soupeři.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem členům a jejich manželkám za poctivou práci a podporu,kterou věnovali kolektivu bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota.Samozřejmě,že si vážíme i spolupráce s fotbalovým a hokejovým klubem,obecním úřadem a dalšími našimi podporovateli a sponzory.Do roku 2019 všem přeji hlavně zdraví a stále takový elán,jaký prokazujete na pořádání jakékoli akce.Aktivním hráčům kolektivu přeji hlavně radost ze hry a co nejvíce výher.   
 FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one