Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

VÝROČNÍ ZPRÁVA
STARÝCH PÁNŮ OSTROŽSKÁ LHOTA ZA ROK 2015

Činnost Starých pánů lze rozdělit na dva okruhy - společenskou a sportovní.

V té společenské jsme tento rok pořádali několik zdařilých akcí. Oslava silvestra, zabíjačka a oslava MDŽ na myslivecké chatě, Lážo - Plážo na štěrku v Ostrožské Nové Vsi a další. Během roku proběhlo několik oslav - Zdeněk Turčin oslavil 40, Mirek Hyrák měl 50 a taky proběhla první svíca ve Starých pánů Lukáše Bajgarta s Andreou Kapustovou. Tady chci všem oslavencům poděkovat za krásné oslavy.
Hlavní společenskou akcí za rok 2015 bylo pořádání Velikonoční zábavy se skupinou Čmeláci. Podle ohlasů všech návštěvníků tato zábava dopadla velmi dobře. Děkuji všem pořadatelům.

Sportovní rok 2015 jsme začali tradičně v květnu zápasem "Před potokem - Za potokem". Tentokrát zvítězilo mužstvo "Před potokem“ až v penalkovém rozstřelu, když po 80 minutách zápas skončil 3:3. Během roku jsme odehráli několik přátelských zápasů. Jmenovitě vítězství nad Hlukem, remíza v Pitíně a taky remíza doma s Moravským Berounem. V srpnu jsme se zúčastnili  tradičně kvalitně obsazeného turnaje v Moravském Berouně, kde se  nám vždy daří. Po třech vítězných zápasech jsme skončili na 1. místě a František Pavlas byl vyhlášen nejlepší hráč turnaje.

Největší akcí roku nejenom po sportovní, ale i po společenské stránce, bylo pořádání 4. ročníku Šuhaj Cup 2015. Turnaje se zúčastnili mužstva z Pitína, učitelé z Uherského Hradiště, přátelé z Moravského Berouna a domácí hráči. Za krásného letního počasí bylo sehráno 6 kvalitních zápasů. Vítězem turnaje se stali kamarádi z Pitína. Domácí mužstvo skončilo na 2. místě. Nejlepší hráč turnaje byl zvolen náš Mirek Dominik, který jak říkal, konečně něco vyhrál. Tady bych chtěl podle ohlasu všech mužstev poděkovat všem organizátorům včetně našich holek za perfektní zvládnutí turnaje. V neposlední řadě musím poděkovat všem sponzorům v čele s Obecním úřadem  a SK fotbalový klub Ostrožská Lhota, bez kterých se takový turnaj neobejde.

Brigádnická činnost Starých pánů za rok 2015 se skládala z účastí na parkovištích během letošních poutí a úklidu areálu a budovy SK. Dále každou neděli při domácích zápasech I. mužstva máme na starost udírnu a pokladnu. Za rok 2015 Staří páni odevzdali do pokladny fotbalového klubu SK za členské příspěvky 8.400,- Kč za 28 našich členů.

Na závěr chci poděkovat všem členům za vzornou reprezentaci během fotbalových zápasů a organizování společenských akcí. V neposlední řadě musím poděkovat našim holkám, bez kterých bychom všechny akce roku těžko zvládli. Moc děkuji. Jmenovitě musím ještě poděkovat Broňkovi Zámečníkovi za práci na našich webových stránkách a přípravu turnaje. Dále pak pokladníkovi Svaťovi Žajdlíkovi za hospodaření s penězmi a v neposlední řadě Staňovi Dufkovi za reportáže a fotky z fotbalových a společenských akcí.

12/2015 manager Petr Ratajský

Poznámka:
Během ledna bychom měli svolat schůzi a zvolit nové vedení. Poněvadž končí tříleté období a v dalším už nebudu kandidovat. Je nás celkem 34 členů, takže je potřeba se taky vystřídat.

Petr Ratajský 

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one