Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

SK Ostrožská Lhota - Slovan Záblatí u Bohumína

15.9.2012  16:00


SK Ostrožská Lhota - Slovan Záblatí u Bohumína

1 : 2  (1:1)


branky: Dalibor Gabriel - Rostislav Brak 2
rozhodčí: Pavel Turchan - Dan Štergenich, František Pavlas mladší

sestavy:
OSTR.LHOTA: Michal Goliáš, Petr Bartoš, Petr Ratajský, Zdeněk Machala mladší, Lubomír Kovařík, Josef Urbanec, Jaroslav Hájek, Kamil Hájek, Lubomír Radoch, Miroslav Hyrák, František Pavlas, Zdeněk Machala starší, Bronislav Zámečník, Dalibor Gabriel, Lukáš Bajgart, Petr Hanáček, (František Štergenich, Svatopluk Žajdlík, Ivo Žajdlík, Stanislav Dufka, Zdeněk Čápek, Petr Hyrák, Jiří Haláč, Leo Pipal, Miroslav Malušek)

ZÁBLATÍ: Pavel Plachetka, Josef Kaliský, Milan Pěčonka, Milan Bužek, Lumír Macura, Josef Ďurkáč, Ivo Sebera, Roman Dworník, Petr Gříbek, Rostislav Brak, Petr Mazurek, Petr Nadskanský, Jan Košč (host Antonín Voráč-bývalý fotbalista ŽD Bohumín)SLOVAN ÚSPĚŠNĚJŠÍ!

Po roce jsme se opět setkali s našimi kamarády ze severu a historie se výsledkově opakovala. Tentokráte ale o gól vyhráli naši soupeři a srovnali tak vzájemnou bilanci. Jak vidíte podle účasti, domácí až na malé výjimky byli kompletní a hosté rovněž přijeli v silné sestavě. Kluci ze Záblatí jsou na hřišti každý týden a je nutno objektivně přiznat, že je to vidět. My jsme si užívali prázdnin a dovolených a na trávě se slezli po téměř dvou měsících!!! Není problém sehnat v létě soupeře, ale problém je v tom, že bychom se nedali do kupy. Na turnaj do Berouna odjelo 8 lidí a odvetu v Záblatí jsem musel odříct! Je to hanba celého kolektivu, protože náš soupeř, ač věkově starší, si dovolí přijet do Lhoty hned dvakrát a na dva dny!

Samotný zápas měl svou kvalitu a vyznačoval se vyrovnaností. Slovan šel sice do vedení brankou Rosti Braka, ale Dalibor Gabriel v zápětí vyrovnal krásným angličanem. V utkání ukázali své kvality oba brankáři a hlavně domácí Michal Goliáš zlikvidoval několik ošemetných šancí Slovanu. Ve druhé půli se dokázal znovu prosadit Rosťa Brak a Lhoťané brankově odpovědět už neuměli. Sympatické bylo, že se na zápas přišel podívat bývalý výborný fotbalista Bohumína Toník Voráč, který se chtěl potkat se svými spoluhráči. Podle jeho slov se mu fotbal líbil a jestliže pojedou Lhoťané do Záblatí, tak pojede také on i se svou manželkou!

Na závěr bych tady chtěl vyzdvihnout práci vedoucího mužstva Slovanu-Iva Sebery. Je to prostě chlap na svém místě a je také vidět, že má vysokoškolské vzdělání. Takový vtipný a výstižný komentář k zápasu a ještě s tolika fotkami-klobouk důle, to byla rychlost! A taky stránky Slovanu stojí za uznání. Ze své strany bych vyzdvihl výbornou účast na zápase, ale především ty, kteří mi tento mač pomohli zajistit. Jsou to tito lidé: Petr Ratajský, Svatopluk Žajdlík, Ivo Žajdlík, Zdeněk Machala mladší, Jirka Haláč a ostatní, kteří pomohli s obsluhou včetně holek. Poděkování patří také Ríšovi za propůjčení grilu a Standovi za foto.

Další zápas odehrajeme na státní svátek, v pátek 28.září proti velkému rivalovi, mužstvu FC Velké Meziříčí. Utkání začíná v 15.00 hodin a po zápase se půjde na mysliveckou chatu. 6.října přijede do Lhoty TJ Granitol Moravský Beroun a 13.10. je na programu zápas proti TJ Pitín. Dál to bude záležet především na počasí a chuti hráčů Ostrožské Lhoty.


www.staripanizezablati.estranky.cz

Tady je další foto na stránkách www.staripanizezablati.estranky.cz


foto: stdTento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one