Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

sobota 5.května 2012 od 17.00 hodin


7. ročník fotbalového utkání

Před potokem - Za potokem 5 : 1 (2:1)
rozhodčí: Miroslav Malušek
diváci: 110
branky: Petr Bartoš 2, Josef Urbanec, František Pavlas, Kamil Hájek - Josef Bachan
sestavy:
PŘED: Petr Hanáček, Josef Urbanec, Kamil Hájek, František Pavlas, Lubomír Kovařík, Petr Ratajský, Kamil Hájek, Jiří Haláč, Lubomír Radoch, Zdeněk Turčín, Bronislav Zámečník, Petr Bartoš
ZA: Jan Zámečník, Zdeněk Machala mladší, Dalibor Gabriel, Jaroslav Hájek, Miroslav Dominik, Josef Bachan, Richard Dominik, Miroslav Hyrák, Michal Boček, Josef Dominik, Stanislav Dufka, Radek Bartoníček


TRADICE STÁLE TRVÁ, ALE...

I když bylo toto utkání dlouho propagováno na všech místních internetových stránkách a infokanálu obce pro všechny fotbalisty i nefotbalisty, čest mu zachránili opět staří páni. Možnost si přijít zahrát fotbal využilo jen pár jedinců (Ríša Dominik, Michal Boček, Radek Bartoníček). Nabízí se otázka, jestli má smysl něco pro ostatní ještě pořádat.

Před utkáním probíhaly na stadionu od rána přípravy, za které je tady nutno pochválit hlavně Petra Ratajského s Petrem Hanáčkem, kteří připravili pro aktéry téměř ligový pažit. Letos ani tak o výsledek nešlo, ale větší vůli po vítězství projevili hráči z pravého břehu Okluk. Přítomní diváci se mohli na vlastní oči přesvědčit, že všichni kluci hrát fotbal nezapomněli a předvedli pěknou podívanou a velmi solidní hru. Dnes to vyšlo všem, ale nejlepší mužem na hřišti byl tentokráte Peťa Bartoš, který se předvedl i dvěma krásnými brankami.

Příští rok si vezmou zápas pod patronát opět staří páni a všichni věříme, že účast od nečlenů, bude mnohem větší, jak tomu bylo letos. Nevím, ve které dědině nebo městě, podobná akce existuje a všichni mají možnost si přijít zasportovat. Velkou pochvalu zaslouží všichni aktéři akce a samozřejmě hlasatel Béďa Bohuš Doležal a bratři Dušan a Standa Dufkovi, kteří celou akci zdokumentovali a vyrobili opět spoustu pěkných fotek. Pěkný byl i předzápas maličkých přípravek Lhoty s Kunovicemi:

přípravky:
SK Ostrožská Lhota - FK Kunovice 0:8 (0:4)

Byl to předzápas hlavního utkání Před potokem-Za potokem a hlavně výborný nápad trenéra našich nejmladších, Dalibora Gabriela. K utkání si pozval mužstvo FK Kunovice, které trénuje jeho bratr a stále ještě aktivní hráč Kostelen nad Moravou-Petr. Na utkání byli přítomni rodiče jak ze Lhoty, tak i kluků z Kunovic a bylo se opravdu na co dívat. Velmi dobrý nápad a pěkná akce!


text: FŠ
foto: std a Dušan Dufka
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one