Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Členská schůze

Členská schůze

Mimo dvou neomluvených (samozřejmě, že mezi nimi nechybí Sváťa), byli na schůzi přítomni úplně všichni a pokud mne paměť neklame, taková účast se snad nikdy nesešla. Je vidět, že o činnost bude zájem i letos a to je jenom dobře.

Hlavním bodem programu byla samozřejmě společná zabijačka. Po více než hodině a půl se podařilo úkoly rozdělit a akci zajistit. Každý má svou povinnost, kterou si v sobotu splní.

Finanční zprávu dodá pokladník až na zabijačce, protože musel odejít na poradu čtyřicátníků. Jen připomíná, že vybírá členské a ty budou bezpodmínečně odevzdány do konce dubna.

Kolektiv byl rovněž seznámen s plánem předběžných akcí na letošní rok. Jediným pevným termínem je jen sobota 5.května, kdy se uskuteční již sedmý ročník místního fotbalového derby Před potokem-Za potokem. Tuto akci si zajistíme pořadatelsky sami! Také jsme již obdrželi pár nabídek na sehrání zápasů a turnajů. Pravděpodobně pojedeme 14.7. do Bohumína-Záblatí, kde bude probíhat mezinárodní žákovský turnaj a my bychom měli sehrát exhibiční utkání s našimi kamarády.

Na schůzi se kolektiv dohodl, že oslava MDŽ pro manželky a přítelkyně proběhne v sobotu odpoledne v den zabijačky. Poněvač nemám kontakt na všechny partnerky, svou polovičku si pozve každý sám!!! Určitě bude hudba, tanec a klobása.

Jedinou vadou na kráse naší schůze bylo jen to, že byla v pátek plná hospoda a nebylo slyšet vlastního slova. Příště by to chtělo buď klidnější prostředí, nebo jiný termín. :-)
manager
POZVÁNKA PRO PARTNERKY

Milé ženy, bývalí hráči SK Ostrožská Lhota si Vás dovolují srdečně pozvat na malou oslavu Vašeho svátku. Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za všechno, co pro nás děláte. Akce proběhne v sobotu odpoledne v prostorách sportovního areálu a ve Sportclubu. Těšíme se na Vaši účast.
roses.png
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one