Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Závěry ze schůze 2

 

 

PRACOVNÍ SCHŮZE

Konala se v sobotu 26.března od 19.00 hodin ve Sport clubu na hřišti.
Přítomno bylo 25 členů včetně děvčat. Když jsem se podíval na seznam lidí na předešlých poradách, tak byli na místě stále stejné tváře. Dost hráčů bylo omluveno, ale našli by se i takoví, které to asi nezajímá. A co se na schůzi probíralo?

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
Jestliže chceme získat nějaké dotace, tak členské musí být zaplaceny bezpodmínečně do 30.dubna 2011! Kdo nebude mít zaplaceno, tak ten si letos nezahraje. Jenom připomínám, že pokladníkem je už delší dobu Michal Goliáš a ten členské vybírá (nebude ale za nikým chodit, ani nikoho prosit - je povinnost každého peníze mu předat).

MAĎARSKO
Jak ve svém zhodnocení uvedl vedoucí zájezdu Vlastik Stánec, akce to byla výborná, ale vadou na kráse bylo, že se jí zúčastnili pouze čtyři bývalí hráči. Teď se naskýtá otázka, jestli má vůbec cenu něco podobného organizovat. Když není něco zadarmo, tak zájem u většiny členů mizí. Za ty roky to mám vyzkoušené, tak vím, o čem mluvím. To samozřejmě neplatí pro to tvrdé jádro, které celou partu táhne.

UDÍRNA
Tak jako v minulém roce, máme opět na starost udírnu při domácích utkáních prvního mužstva. Jelikož jsme se nedokázali domluvit na službách, sestavím rozpis a spravedlivě se vystřídají úplně všichni hráči, protože výtěžek jde do společné pokladny. Svou povinnost si v pohárovém utkání proti Uherském Ostrohu už splnili Vlastik Stánec s Petrem Hyrákem a zhostili se toho na výbornou. Dřevo do udírny si přichystá každá služba a materiál jim předá pokladník Michal (uzenina, chleba, tácky, ubrousky, hořčice, nože, sekera, zástěry).

KALENDÁŘE
Webmaster Broněk zpracuje dvě fotografie a vyhotoví kalendáře. Ze zdařilejší fotky pak vznikne sada na rok 2011. Vše by mělo být hotovo do prvního zápasu a jak znám Broňu, tak to připraveno bude.

KLUBOVÉ ŠÁLY A SOUTĚŽ
Fotbalový výbor SK Ostrožská Lhota připravil už čtvrtou várku klubových šálů. Ještě je pár kusů volných a koupit je můžete u mne nebo si je objednat na telefonu 737 016 195. Prodejní cena se rovná ceně výrobní a je 150 Kč.
Byla vyhlášena také zajímavá soutěž o nejlepší fotografii s klubovou šálou Své fotky, které mohou být z celého světa a nebo jen Česka, posílejte na emailovou adresu: staripani.wgz@seznam.cz. Nejlepší fotka bude odbornou komisí vybrána a pak vyhodnocena na fotbalovém plese v roce 2012.

ZÁPAS V DOLNÍM NĚMČÍ
Odehraje se v pátek 6.května 2011 od 17.00 hodin na pažitu stadionu TJ Dolní Němčí. Tímto utkáním odstartují oslavy tradičních ,,salátových" hodů, které se konají na okrese Uherské Hradiště jako ze všech první! Na odvozu a odjezdu k zápasu se ještě domluvíme.

SPOLEČNÁ TRIČKA
Jelikož se nám nepodařilo trika zajistit k vyzkoušení velikosti na schůzi, nemohli jsme udělat přesný seznam. Trika už ale mám od pana Ladislava Soviše půjčené a doma připravené k vyzkoušení. Až budu mít chvilku volna, tak Vás všechny obejdu a nahlásíte velikost. Jen pro zajímavost, tyrkysová barva, kterou jste vybrali, je nádherná a nejpěknější.

TURNAJ VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ
Proběhne v sobotu 28.května 2011 na stadionu FC Velké Meziříčí od 13.00 hodin. Loni jsme zde skončili druzí a obhajujeme stříbrné medaile. Všechny další informace budou včas zobrazeny na těchto stránkách samostatně.

1.FC SLOVÁCKO
Zápas proti prvoligovým fotbalistkám 1.FC Slovácko je definitivně potvrzen. Tento svátek, který je zároveň oslavou 640.výročí založení Ostrožské Lhoty, proběhne v sobotu 4.června 2011 od 17.00 hodin. V předzápase se představí nejmladší fotbalisté z přípravek SK Ostrožská Lhota a Spartaku Hluk. V průběhu odpoledne vystoupí mažoretky a na návštěvníky čeká celá řada překvapení a bohaté občerstvení.

manager FŠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento měsíc slaví

NAROZENINY

SVÁTEK
 

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one