Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Před - Za potokem

Sobota 21.května 2011

  

 Před potokem - Za potokem  3 : 1 (0:1) 

 

branky: Petr Ratajský, Kamil Hájek, Jiří Haláč - Michal Boček
rozhodčí: Miroslav Malušek, Pavel Turchan, Karel Rychlík
diváci: 180
sestavy:
Před potokem: Michal Goliáš, Ivo Žajdlík, Petr Ratajský, František Štergenich, Josef Urbanec, Petr Bartoš, Lubomír Radoch, Zdeněk Turčín, Jan Opletal, Vít Obdržálek, František Pavlas, Kamil Hájek, Jiří Haláč, Petr Hanáček, Pavel David.

Za potokem: Radek Bartoníček, Jan Zámečník, Dalibor Gabriel, Jaroslav Hájek, Michal Boček,Svatopluk Žajdlík, Miroslav Hyrák, Tomáš Matuštík, Josef Bachan, Martin Matuštík, Michal Dřinka, Miroslav Dominik, Dušan Dufka, Petr Hyrák, Zdeněk Machala mladší, Vlastimil Stánec.


POHÁR PO DVOU LETECH PŘED POTOK!

      Nádherné počasí, výborná divácká kulisa a předzápas místních žen a dívek, takové to bylo před hlavním utkáním bývalých hráčů Lhoty. Je potěšitelné, že na tuto akci se sešlo přes třicet hráčů. První půli vyhrávali fotbalisté "Za potokem", když se pěkně trefil Michal Boček. Brankář Radek Bartoníček udržel čisté konto a tak první poločas skončil trochu překvapivě. Ve druhém dějství se už projevila fotbalová kvalita  "domácích". Ti zpřesnili kombinaci, soupeře zmáčkli na jeho polovině a brzy přišly i góly. Ten první vstřelil, do protipohybu brankáře Jendy Zámečníka, Petr Ratajský. Druhou branku přidal Kamil Hájek, který se trefil hlavičkou přímo do šibenice. Poslední gól si připsal Jirka Haláč, který využil zpětnou přihrávku Jendy Opletala. Další šance zlikvidoval pozorný brankář Jan Zámečník, kterému se letos čisté konto udržet nepodařilo. Na závěr převzal zbrusu nový pohár kapitán týmu ,,Před potokem" Ivo Žajdlík z rukou předsedy fotbalového oddílu SK Ostrožská Lhota a hlavního pořadatele Antonína Miklíčka. Nejlepším hráčem utkání byl zvolen odbornou porotou Jan Opletal, pro kterého to byl premiérový start s bývalými hráči Lhoty.

      Oceněny byly i holky, které se v předzápase utkaly mezi sebou s výsledkem 8:2 pro tým ,,Za potokem". Děvčata musíme pochválit, že se dokázala sejít a přítomným divákům zpříjemnila sobotní odpoledne.
      Všichni si přejeme, abychom se i v příštím roce sešli už u sedmého ročníku místního derby. Jen by to chtělo, aby se na pořadatelství podílelo více lidí, protože uspořádat, takovou akci není vůbec jednoduché. Kdo si myslí, že na tom nic není, má příští rok možnost předvést své schopnosti.

      Všem zúčastněným patří poděkování - hráčky, hráči, rozhodčí, pořadatelé a také diváci, kteří si určitě přišli na své.Pro zajímavost sestavy odvážných hráček
Před potokem: Venďa Pfeifferová, Majka Štergenichová, Radka Matuštíková, Míša Skopalová, Hanka Štěpánová, Danka Pavlasová.
Za potokem: Hanka Opletalová, Irča Hyráková, Andrea Kapustová, Verča Janásová, Jitka Těthalová, Sylva Dufková.

Zápas žen  Před potokem - Za potokem 2:8

fotky jsou  tady.


Foto: DD a RB

Tento měsíc slaví

NAROZENINY

SVÁTEK
 

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one