Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Pár postřehů od managera

Na mezinárodní utkání proti kamarádům ze Slovenska mne nepustily pracovní povinnosti, ale nakonec jsem se na hřiště dostal a pár informací o zápase a také o zajištění akce mám.

Není žádným tajemstvím, že my se na utkání slezeme na poslední chvíli a to je také jediná věc, která mi vadí, ale nic s tím neudělám, protože je to o přístupu každého jednotlivce. Teď už ale k těm příjemnějším věcem. Sestavu domácích sice neznám jmenovitě, ale patnáct připravených hráčů je optimální stav. A nebyli to jen hráči v dresech, přišli i ti, co nemohli na zelený pažit nastoupit.tady bych chtěl vyzdvihnout přístup Petra Hyráka a Vlastika Stánce, kteří bez říkání zajistili obsluhu udírny. Tak nějak by to mělo vypadat. Můj obdiv má i Standa Dufka, který ač nemocný, všechno nafotil a přidal také komentář. Po fotbale mě překvapili Mirek Hyrák se Svaťou Žajdlíkem. A víte proč? Ostatní už seděli u piva a oni se sebrali a přichystali další pohoštění - tlačenku a utopence v aspiku.

Velkou pochvalu mají všichni aktéři dnešního utkání, kteří dosáhli výborného výsledku se silným soupeřem. Přemýšlel jsem, jestli má vůbec cenu podobné akce pořádat, ale všichni mi dáte za pravdu, že ano. Našimi zápasy jsme získali mnoho přátel jak doma, tak i v zahraničí a o aktivitě bývalých hráčů Ostrožské Lhoty už ví po internetu více než 30 států z celého světa! A pro přátelství a kamarádství to všechno děláme.

Abych nezapomněl:na utkání nebyl zajištěn rozhodčí, píšťalky se ujal trenér dorostenců Lhoty Jenda Šimčík, kterého chválili za výkon i hráči soupeře a tak má u mne malé bezvýznamné plus. :-) Jane, klobouk důle!


POSLEDNÍ LETOŠNÍ ZÁPAS

Jestliže bude slušné počasí, odehrajeme letos minimálně ještě jeden zápas. Bylo by to v sobotu 29.října pravděpodobně od 14.00 hodin na výborném travnatém koberci v Pitíně, podrobnosti budou včas oznámeny na stránkách a také v SMS zprávách. Byl bych moc rád, aby přišli všichni, protože to není daleko a zahráli by jste si na výborném pažitu, který bohužel u nás nemáme. V jednání je stále také zápas proti Hanácké Slavii Kroměříž. Letos se nebude konat zápas proti Poště Praha.


Sobota 29.10.2011, začátek 14.00 hodin, odjezd 12.45 hodin
TJ PITÍN - SK OSTROŽSKÁ LHOTA

manager

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
5.8   BAJGART Lukáš
13.8.   RADOCHOVÁ Helena
20.8.   KOHŮT Petr
25.8.   PIPAL Leo
28.8.   BACHAN Josef
28.8.   DOMINIKOVÁ Ludmila

 SVÁTEK
15.8.   HAVLÍKOVÁ Hana
15.8.   OPLETALOVÁ Hana
15.8.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana
17.8.   DOMINIKOVÁ Petra
18.8.   RADOCHOVÁ Helena
22.8.   PAVLAS Bohuslav

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one