Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Podívejte se na první
Vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty.

Podívejte se na první fotky!!!Fotbalový klub v Ostrožské Lhotě společně s internetovým serverem www.slovackodnes.cz vyhlásil před nedávnem fotosoutěž. Podívejte se na první fotky, které přišly. Neváhejte a posílejte také vy svoje snímky do fotosoutěže.

Za fotky moc děkujeme!!!

std


Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY překonala prázdniny. K pětadvaceti fotkám, které jsme na těchto stránkách viděli přibývají další z různých koutů světa. I když se to nezdá, tak závěr naší fotosoutěže se blíží, proto neváhejte a posílejte další fotky s šálou Lhoty.

Tady jsou propozice soutěže:  

Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.

Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu www.SlovackoDnes.cz.

 

Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz

K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.


Poslední fotky se šálou Lhoty, soutěž je uzavřena.

Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY vám nabízí další a poslední várku fotek. Můžete se podívat na opožděné snímky z letních dovolených, další sérii tvoří fotky z Egypta, Ostrožské Lhoty a ze štěrku v Ostrožské Nové Vsi.
 
Závěr naší fotosoutěže se nezadržitelně blíží, podle posledních informací bude fotbalový ples 14.1.2012, na kterém budou vyhlášeny nejlepší snímky.
 
Celkem přišlo do naší fotosoutěže 61 fotek z 12 států a tří světadílů. Česka, Egypta, Tuniska, Dominikánské republiky, Slovenska, Chorvatska, Černé Hory, Makedonie, Maďarska, Francie, Turecka a Norska. Ta nejvzálenější byla od Petra Bartoše z Dominikánské republiky, nejvíc fotek bylo z Česka.
 
Za všechny snímky moc děkujeme a tímto považujeme soutěž za uzavřenou.


Všechny fotky pohromadě jsou tadyFOTKY Z EGYPTA, KTERÁ POSLALA LIDKA DOMINIKOVÁ

Projížďka na velbloubech okolo vesnice s beduínkou.


Večerní projížďka v autě Spider po poušti. Foukal pouštní vítr tak se šála docela hodila.


IRENA A PETR HYRÁK V DINOPARKU

Posílam fotky svých rodičů,  kteří 7. 8. 2011 navštívili Dinopark a Zoo ve Vyškově. Fotky poslala Irena Hyráková mladší. V zimním období od 1. 11 - do 31.3. je park uzavřený. To je informace pro ty, kteří ho chtějí navštívit.

STAŘÍ PÁNI FOTBALISTŮ LHOTY NA RYBÁCH V OSTROŽSKÉ NOVÉ VSI


To je štika, kterou ulovil Michal Goliáš, měří 110 cm.


A ještě jedna fotka Michala Goliáše s rekordním úlovkem


Další parádní úlovky. Ivoš Žadlík štika 61cm, uprostřed Michal Goliáš s rekordním úlovkem a vpravo Ondra Šuránek se štikou 93cm. Nahoře vlevo pózují Zdeněk Čápek a Dalibor Gabriel. Všechno to kluvi chytili v blízkosti chaty Ivoše Žajdlíka na štěrku v Ostrožské Nové Vsi.Na fotce, která přišla úplně poslední je Martina Pavlasová v kantýně zemědělského družstva Ostrožsko v Ostrožské Lhotě v mikulášském převleku.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ČERVENEC 2011: Lhoťan Petr Bartoš v Dominikánské republice. Petr létá pracovně prakticky po celém světě, je servismanem jedné letecké společnosti. Jinak výborný obránce starých pánů Lhoty.
ČERVENEC 2011: Dominikánská republiky a Karneval v Punta Cana. Na fotce je Petr Bartoš, moc mu nezáviďte, byl tam pracovně.
ČERVENEC 2011. Dominikánská republiky.Úžasný ostrov Isla Saona, ale bohužel 9 000 km od domova. Píše Petr Bartoš.
ČERVENEC 2011: Martina Pavlasová na fotce z dovolené v Turecku, u města Alanye foceno 28.7.2011
A tady je druhá fotka s Martinou Pavlasovou, tentokrát na lodi, taky v Turecku, na řece Manavgat 30.7.2011
ČERVEN 2011: Fotka je z Řecka z června. Oblast Chalkidiki, na snímku jsou Richard a Martin Pavlasovi.
ZÁŘÍ 2011: Zdeňka Doležalová a Majka Štergenichová na koupališti v Hluku. Foto: Kateřina Hubíková
ČERVENEC 2011: Hody ve Lhotě. Uprostřed šéf lhotských fotbalistů Tonda Miklíček, vlevo Zbyněk Šicha a Jakub Hájek.
ČERVENEC 2011. Další hodová fotka, na které jsou tři sestry: Zleva Božka Kadlčková a Lidka Pěrková z Dolního Němčí a vpravo nejmladší Majka Štergenichová z Ostrožské Lhoty. Fotografie vznikla také na lhotských hodech.
ASI  SRPEN 2011: Manažér starých pánů František Štergenich, který zapózoval ve vzácné chvilce odpočinku při své práci, a se svým strojem.
ČERVENEC 2011: Na benzince ve Slavkově u Brna přemlouval Petr Hanáček krásnou obsluhu, tak dlouho, až se s ním holky vyfotily! Foto je ze zpáteční cesty z turnaje.


A TADY UŽ JSOU FOTKY LHOTSKÝCH FOTBALOVÝCH FANOUŠKŮ, KTEŘÍ POVZBUZUJÍ MUŽSTVO PO CELÉM OKRESEŘÍJEN 2011. I když to na první pohled nevypadá, tak je fanynka lhotského fotbalu Edita Zbořilová, vyfocena  na zápase v Traplicích
ZÁŘÍ 2011. Pavel Malůš fandí Lhotě v Nezdenicích
ZÁŘÍ 2011. Stejný zápas Lhoty, šálu drží manažér starých pánů Lhoty František Štergenich
ZÁŘÍ 2011: Další fotka ze zápasu v Nezdenicích. František Štergenich a Staňa Zbořil, kteří se vyfotili společně s fanynky Nezdenic.
LISTOPAD 2011. Poslední fotka, která přišla do soutěže. Lhoťané na zápase v Drslavicích. Šálu drží Josef Šťastný, vedle sedí jeho přítelkyně. Na lavičce je Pavel Malůš a horní řada je rodina Štergenichova. Zleva: Majka, Josef a František.MAKEDONIE - SKOPJE

MAKEDONIE. Na fotce je asi pětiletý Mohamed, který víc jako ochotně zapózoval u tržnice v hlavním městě Makedonie Skopje.

MAKEDONIE. Na fotce je asi pětiletý Mohamed, který víc jako ochotně zapózoval u tržnice v hlavním městě Makedonie Skopje. MAKEDONIE. Nad hlavním městem Makedonie Skopje se tyčí Kříž tisíciletí, nacházející se na vrcholu Vodno, je přední turistická atrakce Skopje. Na výšku měří 66 m a je to nejvyšší monumentální kříž na světě, který lze vidět ze vzdálenosti až 30 km. Byl vystavěn u příležitosti 2000 výročí křesťanství a Makedonie jako biblické země.
U tohoto kříže zapózovaly fanynky lhotského fotbalu: Zleva: Hana Radochová, Ilona Dufková, Petra Radochová, Soňa Ratajská a Liba Štěpánová.MAKEDONIE: U plánu hlavního města pózuje Hana Radochová a Martina Trávníčková z Hodonína.ČERNÁ HORA: Na vrcholu pohoří Durmitor. Zleva Jara Štěpán, Petr Radoch a Stanislav Dufka.
Durmitor je jedním z pohoří Dinárských hor nacházející se na severu Černé Hory, těsně u hranic s Bosnou a Hercegovinou. Nejvyšším bodem tohoto pohoří je hora Bobotov Kuk, která dosahuje až 2523 m n. m. a je tak zároveň nejvyšším bodem celé země.

EGYPT


EGYPT: Kristýna Gabrielová v areálu egyptského hotelu Aqua blueEGYPT: Dalibor, Kristýna a Krištof Gabrielovi v potápěčské výstroji. Ještě někdo leží na zemi.


EGYPT: Hurghada - areál hotelu Aqua blue. Dalibor Gabriel, který zapózoval na tobogánu. Fotograf stiskl spout v pravou chvíli

OSTROŽSKÁ LHOTA


IVO SEBERE Z BOHUMÍNA VE LHOTĚ: Fotka je ze zápasu bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota a Slovanu Záblatí u Bohumína hraného  v sobotu 10.září 2011. Darovanou šálu drží tiskový mluvčí Slovanu Ivo Sebera.


FRANCIE

Poslední fotky, které přišly minulý týden, jsou z víkendového pobytu v Paříži. Poslal  je velký fanoušek lhotského fotbalu Jaroslav Inderka z Uherského Hradiště.


FRANCIE: Tady je Jara Inderka u Vítězného oblouku...A tady u symbolu Paříže NORSKO - SKJERVOY: RICHARD PAVLAS


Na fotkách je Richard Pavlas z Ostrožské Lhoty. Byl vyslán rybářskou školou v Třeboni na výměnný pobyt do Norska-oblast Skjervoy. Foceno 8.4.2011.
1.jpg
2.jpg

MAĎARSKO - BALATON


Dovolená v Maďarsku.
3.jpg
Zleva: Zdeněk Čápek, Mirka Čápková, Petr Radoch a Alena Radochová
4.jpg
Tady je další fotka z letošního července u Balatonu .Všechno prý fotil jeden japonský turista. Zleva: Petr Radoch, Mirka Čápková, Alena Radochová a Zdeněk Čápek

STARÉ MĚSTO: PO VÍTĚZNÉM FINÁLE POHÁRU FOTBALISTŮ OSTROŽSKÉ LHOTY - RODINA ŠTERGENICHOVA


Šťastná rodina po finále poháru ve Starém Městě. Zleva: Jožka, mamka Majka, otec Franta a Patrik (chybí jen nejmladší Dan, který už také nastupuje v patnácti letech za první mužstvo Ostrožské Lhoty).
5.jpg

OSTROŽSKÁ LHOTA - HAWAI PÁRTY

A fotce s kloboukem je znovu František Štergemnich na Hawai párty v Ostrožské Lhotě 24.6.2011. Vlevo je Jožka Urbanec a Luboš Radoch.

6.jpg

KUNOVICE - BOWLING

Bowling je focený v Kunovicích 24.6.2011 a na fotce je Martina Pavlasová (vpravo) a Iveta Kusáková.

7.jpg

SLOVENSKO - STARÁ TURÁ

Mezinárodní fotbalový turnaj ve Staré Turé, který se konal 9.7. Mezi účastníky byli také bývalí hráči Ostrožské Lhoty.


8.jpg
Na foce zleva: Kamil Hájek, Jana Bartysová, Michal Goliáš a Luboš Kovařík
9.jpg
Fotka ze stejné akce. Petr Hanáček a Maruška Štergenichová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Soustředění na štěrku v Ostrožské Nové Vsi 

soustedn11.6.2011078-st.-pani.jpg
Ostrožská Nová Ves - Jedna společná fotka. Internacionálové Ostrožské Lhoty a jejich manželky a přítelkyně při soustředění na chatě u Ivoša. Štěrkopísková jezera v Ostrožské Nové Vsi. 11.6.2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Snímek z finále poháru OFS Uherské Hradiště 

mistri-276-terca--aneta.jpg
Staré Město - Takto fandily fotbalistky 1. FC Slovácko hráčům Ostrožské Lhoty při finále poháru na staroměstském Širůchu. Vlevo Anetka Soukeníková a gólmanka Terka Malíková.

Terka slíbila, že pokud skončí na oceněném místě, tak si pro cenu přijedou na ples osobně. 10.6.2011


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Fotka ze zápasů bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a fotbalistek Slovácka

sobota4.6.2011-2538-tulop-klimkova.jpg
Ostrožská Lhota - Fotbalistky Slovácka sehrály ve Lhotě přípravný a exibiční zápas proti bývalým hráčům. Na fotce je obránce Petr Ratajský a trenérka Slovácka Jitka Klimková. 4.6.2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Další fotky poslal Staňa Jurásek a Majka Žajdlíková z Chorvatska


100_8770-iron.jpg
Chorvatsko, Korčula - Už podle fotky vidíte, že se tento pár fotil v Jižní Dalmácii na ostrově Korčula. Jak píše Staňa kousek od ostrova se narodil slavný mořeplavec a objevitel Marco Polo. 21.5. 2011
100_8725-iron-3.jpg
Chorvatsko ,Lumbarda - V Chorvatsku jsme narazili na městečko Lumbarda, přišlo nám zajímavé se u cedule vyfotit. Název městečka je téměř shodný s přezdívkou manažéra starých pánů Ostrožské Lhoty - Lombarda. 21.5.2011
100_8944-iron.jpg
Chorvatsko, Dubrovník - Tato fotka je z náměstí v Dubrovníku, všimněte si vpravo zvědavého chlapíka, to svědčí o obrovském zájmu o Lhotu v celém světě. 22.5. 2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Třetí várku fotek poslala Lidka Dominiková 

Hurghada - Egypt 25.4.2011,

Projížďka na velbloudech je super. Fotky do soutěže poslala Lidka Dominiková (manželka trenéra 1.mužstva) z Hurghady v Egyptě. Datum pořízení fotografií je 25.4.2011 na velikonoce. Za fotky děkujeme - moc se Ti povedly.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Druhou várku fotek poslal Stanislav Dufka

Nízké Tatry 24.3. 2011,

První foto: Pavel Malušek, Standa Dufka, Maruška Malušková a dole Ilča Dufková

Druhé foto: Stanislav Dufka

Třetí foto: Maruška Malušková, Pavel Malušek, Ilča Dufková a dole Stanislav Dufka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------První fotky poslala paní Olga Pavelková

1., 2. a 3. fotka - dne 2. dubna 2011 na Václavském náměstí v Praze a
4. fotka - italská restaurace GUSTO na Vinohradské ul. v Praze dne 1. dubna 2011.

Aktérky - 1. a 2. fotka
Horní řada zleva:
Zdenka Němečková, Pavla Pavelková, Eliška Bezděková

Prostřední řada zleva:
Anežka Bezděková, Jitka Šišperová, Olga Pavelková, Barča Dominiková

Spodní řada zleva:
Lidka Dominiková, Markéta Pavelková, Olinka Pavelková


Na třetí přiložené fotce naleznete 2x Olinka Pavelková

A konečně na čtvrté:
Horní řada zleva:
Lidka Dominiková, Olinka Pavelková, Jitka Šišperová, Paolo Forni (majitel restaurace Gusto), Eliška Bezděková, Olga Pavelková, Pavla Pavelková

spodní řada zleva:
Barča Dominiková, Anežka Bezděková, Zdenka Němečková.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.

Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu Slovackodnes.cz.


Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz
K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.


text: stdTento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one