Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Podívejte se na první




Vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty.

Podívejte se na první fotky!!!



Fotbalový klub v Ostrožské Lhotě společně s internetovým serverem www.slovackodnes.cz vyhlásil před nedávnem fotosoutěž. Podívejte se na první fotky, které přišly. Neváhejte a posílejte také vy svoje snímky do fotosoutěže.

Za fotky moc děkujeme!!!

std


Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY překonala prázdniny. K pětadvaceti fotkám, které jsme na těchto stránkách viděli přibývají další z různých koutů světa. I když se to nezdá, tak závěr naší fotosoutěže se blíží, proto neváhejte a posílejte další fotky s šálou Lhoty.

Tady jsou propozice soutěže:  

Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.

Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu www.SlovackoDnes.cz.

 

Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz

K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.


Poslední fotky se šálou Lhoty, soutěž je uzavřena.

Naše fotosoutěž VYFOŤTE SE S KLUBOVOU ŠÁLOU OSTROŽSKÉ LHOTY vám nabízí další a poslední várku fotek. Můžete se podívat na opožděné snímky z letních dovolených, další sérii tvoří fotky z Egypta, Ostrožské Lhoty a ze štěrku v Ostrožské Nové Vsi.
 
Závěr naší fotosoutěže se nezadržitelně blíží, podle posledních informací bude fotbalový ples 14.1.2012, na kterém budou vyhlášeny nejlepší snímky.
 
Celkem přišlo do naší fotosoutěže 61 fotek z 12 států a tří světadílů. Česka, Egypta, Tuniska, Dominikánské republiky, Slovenska, Chorvatska, Černé Hory, Makedonie, Maďarska, Francie, Turecka a Norska. Ta nejvzálenější byla od Petra Bartoše z Dominikánské republiky, nejvíc fotek bylo z Česka.
 
Za všechny snímky moc děkujeme a tímto považujeme soutěž za uzavřenou.


Všechny fotky pohromadě jsou tady







FOTKY Z EGYPTA, KTERÁ POSLALA LIDKA DOMINIKOVÁ





Projížďka na velbloubech okolo vesnice s beduínkou.


Večerní projížďka v autě Spider po poušti. Foukal pouštní vítr tak se šála docela hodila.






IRENA A PETR HYRÁK V DINOPARKU

Posílam fotky svých rodičů,  kteří 7. 8. 2011 navštívili Dinopark a Zoo ve Vyškově. Fotky poslala Irena Hyráková mladší. V zimním období od 1. 11 - do 31.3. je park uzavřený. To je informace pro ty, kteří ho chtějí navštívit.













STAŘÍ PÁNI FOTBALISTŮ LHOTY NA RYBÁCH V OSTROŽSKÉ NOVÉ VSI


To je štika, kterou ulovil Michal Goliáš, měří 110 cm.


A ještě jedna fotka Michala Goliáše s rekordním úlovkem


Další parádní úlovky. Ivoš Žadlík štika 61cm, uprostřed Michal Goliáš s rekordním úlovkem a vpravo Ondra Šuránek se štikou 93cm. Nahoře vlevo pózují Zdeněk Čápek a Dalibor Gabriel. Všechno to kluvi chytili v blízkosti chaty Ivoše Žajdlíka na štěrku v Ostrožské Nové Vsi.







Na fotce, která přišla úplně poslední je Martina Pavlasová v kantýně zemědělského družstva Ostrožsko v Ostrožské Lhotě v mikulášském převleku.






------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



ČERVENEC 2011: Lhoťan Petr Bartoš v Dominikánské republice. Petr létá pracovně prakticky po celém světě, je servismanem jedné letecké společnosti. Jinak výborný obránce starých pánů Lhoty.




ČERVENEC 2011: Dominikánská republiky a Karneval v Punta Cana. Na fotce je Petr Bartoš, moc mu nezáviďte, byl tam pracovně.




ČERVENEC 2011. Dominikánská republiky.Úžasný ostrov Isla Saona, ale bohužel 9 000 km od domova. Píše Petr Bartoš.




ČERVENEC 2011: Martina Pavlasová na fotce z dovolené v Turecku, u města Alanye foceno 28.7.2011




A tady je druhá fotka s Martinou Pavlasovou, tentokrát na lodi, taky v Turecku, na řece Manavgat 30.7.2011




ČERVEN 2011: Fotka je z Řecka z června. Oblast Chalkidiki, na snímku jsou Richard a Martin Pavlasovi.




ZÁŘÍ 2011: Zdeňka Doležalová a Majka Štergenichová na koupališti v Hluku. Foto: Kateřina Hubíková




ČERVENEC 2011: Hody ve Lhotě. Uprostřed šéf lhotských fotbalistů Tonda Miklíček, vlevo Zbyněk Šicha a Jakub Hájek.




ČERVENEC 2011. Další hodová fotka, na které jsou tři sestry: Zleva Božka Kadlčková a Lidka Pěrková z Dolního Němčí a vpravo nejmladší Majka Štergenichová z Ostrožské Lhoty. Fotografie vznikla také na lhotských hodech.




ASI  SRPEN 2011: Manažér starých pánů František Štergenich, který zapózoval ve vzácné chvilce odpočinku při své práci, a se svým strojem.




ČERVENEC 2011: Na benzince ve Slavkově u Brna přemlouval Petr Hanáček krásnou obsluhu, tak dlouho, až se s ním holky vyfotily! Foto je ze zpáteční cesty z turnaje.


A TADY UŽ JSOU FOTKY LHOTSKÝCH FOTBALOVÝCH FANOUŠKŮ, KTEŘÍ POVZBUZUJÍ MUŽSTVO PO CELÉM OKRESE



ŘÍJEN 2011. I když to na první pohled nevypadá, tak je fanynka lhotského fotbalu Edita Zbořilová, vyfocena  na zápase v Traplicích




ZÁŘÍ 2011. Pavel Malůš fandí Lhotě v Nezdenicích




ZÁŘÍ 2011. Stejný zápas Lhoty, šálu drží manažér starých pánů Lhoty František Štergenich




ZÁŘÍ 2011: Další fotka ze zápasu v Nezdenicích. František Štergenich a Staňa Zbořil, kteří se vyfotili společně s fanynky Nezdenic.




LISTOPAD 2011. Poslední fotka, která přišla do soutěže. Lhoťané na zápase v Drslavicích. Šálu drží Josef Šťastný, vedle sedí jeho přítelkyně. Na lavičce je Pavel Malůš a horní řada je rodina Štergenichova. Zleva: Majka, Josef a František.



MAKEDONIE - SKOPJE

MAKEDONIE. Na fotce je asi pětiletý Mohamed, který víc jako ochotně zapózoval u tržnice v hlavním městě Makedonie Skopje.

MAKEDONIE. Na fotce je asi pětiletý Mohamed, který víc jako ochotně zapózoval u tržnice v hlavním městě Makedonie Skopje. 



MAKEDONIE. Nad hlavním městem Makedonie Skopje se tyčí Kříž tisíciletí, nacházející se na vrcholu Vodno, je přední turistická atrakce Skopje. Na výšku měří 66 m a je to nejvyšší monumentální kříž na světě, který lze vidět ze vzdálenosti až 30 km. Byl vystavěn u příležitosti 2000 výročí křesťanství a Makedonie jako biblické země.
U tohoto kříže zapózovaly fanynky lhotského fotbalu: Zleva: Hana Radochová, Ilona Dufková, Petra Radochová, Soňa Ratajská a Liba Štěpánová.



MAKEDONIE: U plánu hlavního města pózuje Hana Radochová a Martina Trávníčková z Hodonína.



ČERNÁ HORA: Na vrcholu pohoří Durmitor. Zleva Jara Štěpán, Petr Radoch a Stanislav Dufka.
Durmitor je jedním z pohoří Dinárských hor nacházející se na severu Černé Hory, těsně u hranic s Bosnou a Hercegovinou. Nejvyšším bodem tohoto pohoří je hora Bobotov Kuk, která dosahuje až 2523 m n. m. a je tak zároveň nejvyšším bodem celé země.





EGYPT


EGYPT: Kristýna Gabrielová v areálu egyptského hotelu Aqua blue



EGYPT: Dalibor, Kristýna a Krištof Gabrielovi v potápěčské výstroji. Ještě někdo leží na zemi.


EGYPT: Hurghada - areál hotelu Aqua blue. Dalibor Gabriel, který zapózoval na tobogánu. Fotograf stiskl spout v pravou chvíli





OSTROŽSKÁ LHOTA


IVO SEBERE Z BOHUMÍNA VE LHOTĚ: Fotka je ze zápasu bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota a Slovanu Záblatí u Bohumína hraného  v sobotu 10.září 2011. Darovanou šálu drží tiskový mluvčí Slovanu Ivo Sebera.






FRANCIE

Poslední fotky, které přišly minulý týden, jsou z víkendového pobytu v Paříži. Poslal  je velký fanoušek lhotského fotbalu Jaroslav Inderka z Uherského Hradiště.


FRANCIE: Tady je Jara Inderka u Vítězného oblouku...



A tady u symbolu Paříže 







NORSKO - SKJERVOY: RICHARD PAVLAS


Na fotkách je Richard Pavlas z Ostrožské Lhoty. Byl vyslán rybářskou školou v Třeboni na výměnný pobyt do Norska-oblast Skjervoy. Foceno 8.4.2011.
1.jpg
2.jpg

MAĎARSKO - BALATON


Dovolená v Maďarsku.
3.jpg
Zleva: Zdeněk Čápek, Mirka Čápková, Petr Radoch a Alena Radochová
4.jpg
Tady je další fotka z letošního července u Balatonu .Všechno prý fotil jeden japonský turista. Zleva: Petr Radoch, Mirka Čápková, Alena Radochová a Zdeněk Čápek

STARÉ MĚSTO: PO VÍTĚZNÉM FINÁLE POHÁRU FOTBALISTŮ OSTROŽSKÉ LHOTY - RODINA ŠTERGENICHOVA


Šťastná rodina po finále poháru ve Starém Městě. Zleva: Jožka, mamka Majka, otec Franta a Patrik (chybí jen nejmladší Dan, který už také nastupuje v patnácti letech za první mužstvo Ostrožské Lhoty).
5.jpg

OSTROŽSKÁ LHOTA - HAWAI PÁRTY

A fotce s kloboukem je znovu František Štergemnich na Hawai párty v Ostrožské Lhotě 24.6.2011. Vlevo je Jožka Urbanec a Luboš Radoch.

6.jpg

KUNOVICE - BOWLING

Bowling je focený v Kunovicích 24.6.2011 a na fotce je Martina Pavlasová (vpravo) a Iveta Kusáková.

7.jpg

SLOVENSKO - STARÁ TURÁ

Mezinárodní fotbalový turnaj ve Staré Turé, který se konal 9.7. Mezi účastníky byli také bývalí hráči Ostrožské Lhoty.


8.jpg
Na foce zleva: Kamil Hájek, Jana Bartysová, Michal Goliáš a Luboš Kovařík
9.jpg
Fotka ze stejné akce. Petr Hanáček a Maruška Štergenichová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Soustředění na štěrku v Ostrožské Nové Vsi 

soustedn11.6.2011078-st.-pani.jpg
Ostrožská Nová Ves - Jedna společná fotka. Internacionálové Ostrožské Lhoty a jejich manželky a přítelkyně při soustředění na chatě u Ivoša. Štěrkopísková jezera v Ostrožské Nové Vsi. 11.6.2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Snímek z finále poháru OFS Uherské Hradiště 

mistri-276-terca--aneta.jpg
Staré Město - Takto fandily fotbalistky 1. FC Slovácko hráčům Ostrožské Lhoty při finále poháru na staroměstském Širůchu. Vlevo Anetka Soukeníková a gólmanka Terka Malíková.

Terka slíbila, že pokud skončí na oceněném místě, tak si pro cenu přijedou na ples osobně. 10.6.2011


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Fotka ze zápasů bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a fotbalistek Slovácka

sobota4.6.2011-2538-tulop-klimkova.jpg
Ostrožská Lhota - Fotbalistky Slovácka sehrály ve Lhotě přípravný a exibiční zápas proti bývalým hráčům. Na fotce je obránce Petr Ratajský a trenérka Slovácka Jitka Klimková. 4.6.2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Další fotky poslal Staňa Jurásek a Majka Žajdlíková z Chorvatska


100_8770-iron.jpg
Chorvatsko, Korčula - Už podle fotky vidíte, že se tento pár fotil v Jižní Dalmácii na ostrově Korčula. Jak píše Staňa kousek od ostrova se narodil slavný mořeplavec a objevitel Marco Polo. 21.5. 2011
100_8725-iron-3.jpg
Chorvatsko ,Lumbarda - V Chorvatsku jsme narazili na městečko Lumbarda, přišlo nám zajímavé se u cedule vyfotit. Název městečka je téměř shodný s přezdívkou manažéra starých pánů Ostrožské Lhoty - Lombarda. 21.5.2011
100_8944-iron.jpg
Chorvatsko, Dubrovník - Tato fotka je z náměstí v Dubrovníku, všimněte si vpravo zvědavého chlapíka, to svědčí o obrovském zájmu o Lhotu v celém světě. 22.5. 2011

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Třetí várku fotek poslala Lidka Dominiková 

Hurghada - Egypt 25.4.2011,

Projížďka na velbloudech je super. Fotky do soutěže poslala Lidka Dominiková (manželka trenéra 1.mužstva) z Hurghady v Egyptě. Datum pořízení fotografií je 25.4.2011 na velikonoce. Za fotky děkujeme - moc se Ti povedly.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Druhou várku fotek poslal Stanislav Dufka

Nízké Tatry 24.3. 2011,

První foto: Pavel Malušek, Standa Dufka, Maruška Malušková a dole Ilča Dufková

Druhé foto: Stanislav Dufka

Třetí foto: Maruška Malušková, Pavel Malušek, Ilča Dufková a dole Stanislav Dufka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



První fotky poslala paní Olga Pavelková

1., 2. a 3. fotka - dne 2. dubna 2011 na Václavském náměstí v Praze a
4. fotka - italská restaurace GUSTO na Vinohradské ul. v Praze dne 1. dubna 2011.

Aktérky - 1. a 2. fotka
Horní řada zleva:
Zdenka Němečková, Pavla Pavelková, Eliška Bezděková

Prostřední řada zleva:
Anežka Bezděková, Jitka Šišperová, Olga Pavelková, Barča Dominiková

Spodní řada zleva:
Lidka Dominiková, Markéta Pavelková, Olinka Pavelková


Na třetí přiložené fotce naleznete 2x Olinka Pavelková

A konečně na čtvrté:
Horní řada zleva:
Lidka Dominiková, Olinka Pavelková, Jitka Šišperová, Paolo Forni (majitel restaurace Gusto), Eliška Bezděková, Olga Pavelková, Pavla Pavelková

spodní řada zleva:
Barča Dominiková, Anežka Bezděková, Zdenka Němečková.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokud fandíte lhotskému fotbalu, jste příznivec klubu nebo jenom třeba máte rádi svou vesničku, vyfoťte se s klubovou šálou Ostrožské Lhoty! Vyfoťte se na zajímavém nebo exotickém místě ve světě nebo v Česku. Potkáte známou osobnost? Vyfoťte se společně s naší klubovou šálou. Vyfoťte se kdekoliv, kde se vám to bude zdát zajímavé a netradiční.

Z jednoho místa pošlete jednu, podle vás tu nejzdařilejší fotku. Fotky budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách fotbalu ve Lhotě, na stránkách bývalých hráčů Ostrožské Lhoty a na webu Slovackodnes.cz.


Nejlepší a nejzajímavější fotka, kterou vybere odborná komise bude vyhodnocena na Fotbalovém plesu v roce 2012.

Fotky posílejte na adresu: staripani.wgz@seznam.cz
K fotce prosím připište datum a místo snímku a celé jméno osoby na fotografii.

Pokud ještě nevlastníte šálu Ostrožské Lhoty, můžete ji zakoupit u Františka Štergenicha.


text: std



































Tento měsíc slaví

NAROZENINY:
 1.2.   MACHALA Zdeněk
 2.2.   DOLEŽAL Bedřich
 5.2.   HAVLÍKOVÁ Hana
 6.2.   SKALNÍK Michal
 16.2.   DUFKOVÁ Ilona
 20.2.   HÁJKOVÁ Bronislava
 24.2.   ČÁPEK Zdeněk
 28.2.   DOMINIK Richard

 SVÁTEK:
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk st.
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk ml.

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu




© Copyright 2005-2020, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro rozlišení monitoru 1024x768.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one