Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Pánové začínáme

PÁNOVÉ, ZAČÍNÁME!

Myslím si, že zimní přestávka byla dlouhá až moc a na fotbálek do haly mnoho hráčů nechodilo, proto je tady start do nové sezony. Netradičně bude naším prvním soupeřem mužstvo dorostenců SK Ostrožská Lhota, vedené trenérem Janem Šimčíkem, které má příští víkend volno a mistrovský zápas nehraje. S tímto soupeřem se utkáváme pravidelně každý rok a marně si vzpomínám, kdy jsme je naposled porazili. Na podzim minulého roku skončilo utkání výsledkem 7:4 pro lhotské mladíky, tak jim máme co oplácet.
Utkání se odehraje na stadionu v Ostrožské Lhotě v sobotu 23.dubna 2011 od 16 hodin 30 minut. (sraz na zápas je nejpozději v 16.00 !!!)

P.S. Pokladník znovu upozorňuje na placení členských! Vy, kteří u něj máte ještě tento dluh, na vyrovnání máte čas do konce dubna! 30.dubna budou všechny členské odevzdány do pokladny Lidušce Dominikové a kdo nebude mít zaplaceno, ten hrávat nebude.VELIKOSTI SPOLEČNÝCH TRIČEK

Pro kontrolu zde uvádím seznam jmen s velikostmi týmových triček. Dámské střihy moc vkusné nebyly, tak budeme mít trika všichni stejná, včetně holek. Kdo nebude mít zájem, dejte co nejdříve vědět. Trika se objednají pouze jednou, takže pozdější zájem nebude akceptován. Oděv je značkový se znakem internacionálů SK Ostrožské Lhoty a cena se bude pohybovat kolem 200 korun (jeho hodnota je téměř dvojnásobná).

P.S. Vy, kdo už máte nějaké fotky s klubovou šálou, posílejte je průběžně i s popisem na emailovou adresu starých pánů!

velikost S
Marta Bartošová, Lidka Dominiková, Jana Gabrielová, Jana Bartysová, Broňka Hájková, Renča Urbancová, Milka Žajdlíková (7 kusů)

velikost M
Petr Hanáček, Zdeněk Machala starší, Ilča Dufková, Sylva Dufková, Magda Hyráková, Irča Hyráková, Majka Machalová, Danka Pavlasová, Renča Skopalová, Eva Stáncová, Majka Štergenichová, přítelkyně Ivana Šestáka, Mirka Čápková (13 kusů)

velikost L
Josef Bachan, Lukáš Bajgart, Petr Bartoš, Miroslav Dominik, Stanislav Dufka, Dušan Dufka, Dalibor Gabriel, Michal Goliáš, Jaroslav Hájek, Kamil Hájek, Jiří Haláč, Miroslav Hyrák, Petr Hyrák, Zdeněk Machala mladší, František Pavlas, Lubomír Radoch, Petr Ratajský, Martin Skopal, František Štergenich, Josef Urbanec, Ivo Žajdlík, Svatopluk Žajdlík, Zdeněk Čápek, Táňa Goliášová, Jana Bílková, Majka Hájková, Venďa Pfeifferová, Helča Radochová, Hanka Zámečníková, Martina Pavlasová, Leo Pippal (31 kusů)

velikost XL
Jiří Jurásek, Miroslav Malušek, Vlastimil Stánec, Ivan Šesták, Bronislav Zámečník, Bohuslav Pavlas, Antonín Miklíček, Radek Bartoníček (8 kusů)

celkem: 59 kusů

manager FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one