Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

OL - Velké Meziříčí

Sobota 24.září 2011, 16.00 hodin


SK Ostrožská Lhota - FC Velké Meziříčí

2 : 2  (1:2)


branky: Haláč, Pavlas - Chmelíček, Smejkal

rozhodčí: Zdeněk Machala - Josef Dominik, František Štergenich

sestavy: SK Ostr. Lhota - Miroslav Malušek, Miroslav Dominik, Ivo Žajdlík, Petr Ratajský, Josef Urbanec, Zdeněk Machala ml., Dalibor Gabriel, Jaroslav Hájek, Kamil Hájek, František Pavlas, Jiří Haláč, Svatopluk Žajdlík, Petr Hanáček

FC Velké Meziříčí - Janák - Homola, Troščák, Souhrada, Puzrla - Martin David, Večeřa, Chalupa, Chmelíček - Partl, Smejkal (Invald, Mynář)
S NEJLEPŠÍM SOUPEŘEM SMÍRNĚ

O tom, že fotbalisté FC Velké Meziříčí patří mezi naše nejsilnější a nejkvalitnější soupeře, jsme se opět přesvědčili v sobotu 24.září na domácím hřišti. Co hráč soupeře - to pan fotbalista!

Mirek Malušek musel do brány místo pracovně zaneprázdněného Michala Goliáše a tak se píšťalky musel chopit náš nejstarší hráč Zdeněk Machala. Nevím, jestli se mnou budou souhlasit i kluci z Velmezu, ale jeho výkon jako sudího, byl velmi dobrý. Novinku v tomto utkání zavedl trenér 1.mužstva Lhoty Jožka Dominik a to, že oba pomezní mávali na stejné straně hřiště. Zajímavé!?

Kluci z Vysočiny odehráli první poločas jako Barcelona. Na jejich fotbal se bylo radost dívat. Krátké, přesné kombinace nelahodily jen oku diváka, ale byly i velmi účinné. Hosté vedli už o dvě branky a s domácími to vypadalo všelijak. Povedla se ale jedna rychlá akce a Jirka Haláč dokázal snížit. Hrálo se dost tvrdě, ale v žádném případě ne surově nebo zákeřně. Takový totiž zpravidla bývá fotbal dvou vyspělých a vyrovnaných soupeřů.

Jak se ukázalo ve druhém dějství, gól Jirky mužstvo nažhavil a nastartoval k výbornému výkonu. Další část zápasu už byli Lhoťané lepší a dočkali se i zaslouženého vyrovnání. Ivo Žajdlík precizně rozehrál trestný kop, balon posadil na hlavu Frantovi Pavlasovi a ten do protipohybu gólmana trefil přesně k levé tyči. Myslím si, že výsledek je zasloužený a spravedlivý, ale pro hosty asi trošičku zklamáním. První půli byli lepší oni, druhou zase Lhota.

Po zápase se ukázalo, že výsledek není zase až tak důležitý. Hlavní je, že se po čase mohli sejít kamarádi a probrat všechno možné. Je škoda, že to měli domů tak daleko. Příště budeme uvažovat o noclehu, tak jak to udělali naši přátelé ze Záblatí u Bohumína. Byla to opět povedená akce!

Dostal jsem e-mail od manažera FC Velké Meziříčí Martina Davida a všem vám ze srdce za všechno děkuje i se svými spoluhráči. Pěkně se to četlo.


P.S. Na tenisový turnaj se dostavím už tradičně až na závěr, ale všem vám přeji hodně štěstí ve hře a bylo by na čase, přerušit vítěznou sérii Ostrožanů a pohár aby zůstal ve Lhotě!  


manager

foto: stdTento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one