Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

 

 SK OSTROŽSKÁ LHOTA - FC POČENICE 3:5 (1:1) 

 

25.6.2011, 17.00 hodin


branky: František Pavlas, Stanislav Dufka, Lubomír Kovařík

rozhodčí: Pavel Turchan, Miroslav Malušek

sled branek: 0:1,1:1,1:2,2:2,3:2,3:3,3:4,3:5.
sestava:
Michal Goliáš, Miroslav Dominik, Dalibor Gabriel, František Štergenich, Josef Urbanec, Kamil Hájek, František Pavlas, Petr Hanáček, Lubomír Kovařík, Jiří Haláč, Stanislav Dufka, Roman Raštica


Gólová přestřelka pro hosty

Opět se ukázal ,,výborný" přístup k partyji a fotbalu těch, kteří zase nepřišli. Pár hráčů bylo sice omluveno a je zraněno, ale ostatní se zase vyznamenali. Nebýt ,,Ostrožanů" v našem kolektivu a mého kamaráda Romana Raštice z Buchlovic, k zápasu by nastoupilo SEDM bývalých hráčů Lhoty!!! Už mě to pomalu přestává bavit, stále tady psát o tom, že z kádru 32 lidí přijde na zápas sotva jedenáct. Je zajímavé, že na utkání s holkama 1.FC Slovácko si udělali čas VŠICHNI do jednoho!

Utkání bylo od samého začátku vzácně vyrovnané. Počenice se dostaly sice do vedení, ale po krásné přihrávce Dalibora Gabriela s přehledem vyrovnal Franta Pavlas. Velmi dobrý výkon odvedli Luboš Kovařík a Staňa Dufka s Jirkou Haláčem v útoku. Petr Hanáček a Dalibor Gabriel odvedli také velmi slušnou práci.
Druhou půli šli do vedení opět hosté, kteří dokázali kolektiv omladit a přijeli v PATNÁCTI lidech! Netrvalo ale dlouho a Standa Dufka samostatnou akci po pravém křídle zakončil tvrdou střelou do levého horního rohu hostující svatyně.Lhoťané se poprvé a jak se později ukázalo i naposled, radovali z vedení po ukázkové, tvrdé hlavičce nejlepšího hráče zápasu Luboše Kovaříka ,,Boomboosa". Trefil se do stejného místa, jako před ním Stanin.Luboš dává příklad všem ostatním. Nejenže měl jít do práce a zápas odehrál, ale po utkání vzal foťák a bez váhání udělal pár fotek.

Počeničtí nakonec zaslouženě vyhráli, protože domácí obrana stihla vyrobit tři hrubky a ty zkušení hosté bez váhání potrestali. K nejlepším hráčům soupeře patřil bezesporu Ivan Šesták, který tentokráte nastoupil za Počenice. Tento chlapík si přijel zahrát fotbal 120 kilometrů od domova! Některým domácím se nechce přijít nebo dojet pár metrů!?

Pochvalu si zaslouží všichni aktéři zápasu, Peťa Ratajský za perfektně připravené hřiště, Tonda, Lidka a Alenka Miklíčkovi a také holky Majka, Venďa a Dana, které pomohly s obsluhou po utkání. Dík patří také Romanovi Rašticovi a jeho rodině.

manager FŠ


foto: std

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu




© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one