Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Ohlédnutí za silvestrem

OHLÉDNUTÍ ZA SILVESTREM 2010


Vy, kteří jste se zúčastnili výroční členské schůze bývalých hráčů SK Ostrožská Lhota, tyto informace už máte. Ale pro ostatní členy a také čtenáře našich stránek, včetně Jožky Lopaty z Uherského Ostrohu, sem pár řádků napíšu, tak jak jsem slíbil.
Přípravy Silvestra začaly naostro už měsíc před touto akcí. Musela se udělat reklama do novin, rádia, infokanál a na internetové stránky. Jako tradičně odvedl skvělou práci náš webmaster, který vyhotovil plakáty, za které by se nemusel stydět ani profesionál. Každý hráč měl povinnost odevzdat za sebe dar do tomboly, ale mnozí sháněli také u sponzorů, kterých nebylo málo.
V den akce bylo potěšitelné, že dopoledne přišlo vyzdobit sál přes čtyřicet lidí! Za přípravu si obrovskou pochvalu zaslouží všichni zúčastnění. Poděkování patří také rodině Petra Bartoše, která připravila všechny obálky do tomboly. Vážím si všech, kteří se o zdařilou akci zasloužili jakýmkoli způsobem (organizační záležitosti, administrativní činnost, výzdoba sálu, pokladna, bufet, sklepmistři, pořadatelská služba, prodej tomboly, výdej výher, požární dozor, fotograf, kameraman, hudba, úklid sálu). Zvláštní uznání a poděkování si zaslouží naše holky, které opět nezklamaly a předvedly vynikající výkon při večerním překvapení a za své vystoupení si vysloužily obrovské ovace a uznání od spokojených návštěvníků.
A tady už jsou jména těch,kteří sál zdobily, nebo na Nový rok uklízeli a dali ho do perfektního a hlavně původního stavu, ve kterém ho přebírali:
Josef Bachan, Lukáš Bajgart, Petr Bartoš, Zdeněk Čápek, Miroslav Dominik, Stanislav Dufka, Dušan Dufka, Dalibor Gabriel, Michal Goliáš, Jaroslav Hájek, Petr Hanáček, Jakub Hyrák (zástup za nemocného otce!), Petr Hyrák, Zdeněk Machala starší, Miroslav Malušek, Antonín Miklíček, Bohuslav Pavlas, František Pavlas, Lubomír Radoch, Petr Ratajský, Martin Skopal, Vlastimil Stánec, František Štergenich, Josef Urbanec, Bronislav Zámečník, Ivo Žajdlík, Svatopluk Žajdlík, Miroslav Pavelka, Roman Pavelka, David Pavelka a Kamil Pavelka.
Holky: Marta Bartošová, Jana Bartysová, Jana Bílková, Mirka Čápková, Lidka Dominiková, Sylva Dufková, Jana Gabrielová, Táňa Goliášová, Magda Hyráková, Irena Hyráková, Alena Miklíčková, Dana Pavlasová, Martina Pavlasová, Helča Radochová, Eva Stáncová, Majka Štergenichová, Renča Urbancová.
Nesmím zapomenout ani na ratolesti některých členů. Jejich jména jsem si bohužel nenapsal, ale i oni přiložili ruku k dílu.

Největším oceněním a pochvalou nám všem,jsou spokojení a nadšení návštěvníci silvestrovské párty ať už mladí či ti starší, kteří byli jak místní,tak i přespolní (nejvzdálenější byl až z Anglie!). Už nyní začínáme pracovat na Silvestru 2011, takže se máte všichni znova na co těšit!!!

Pro ostatní členy platí stejná pravidla jako pro zúčastněné, takže pohledávky si vyřídí pokladník na zabijačce, která se koná ve stanoveném termínu.P.S.
Pomalu bude končit anketa o nejlepší akci roku 2010, tak vy, kteří jste ještě nehlasovali, máte možnost ovlivnit pořadí, které je na vedoucích místech velmi vyrovnané.

Také připomínám, že je nejvyšší čas se přihlásit na zájezd do Maďarska! Začíná poptávka také od ostatních našich spoluobčanů. Z tohoto důvodu se upoutávka na termály objeví i na infokanálu a dalších webových stránkách, aby se mohli přihlásit i nečlenové.

manager FŠ

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one