Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Mezinárodní turnaj ve Staré Turé

MEZINÁRODNÍ TURNAJ VE STARÉ TURÉKonal se v sobotu 9.července 2011 na městském stadionu u příležitosti 80.výročí založení fotbalového klubu MŠK Stará Turá. Zúčastnily se ho čtyři týmy bývalých fotbalistů: domácí BAF Stará Turá, FC Ilava, TJ Trenčianská Turná a SK Ostrožská Lhota.

Na Slovensko odjely ze Lhoty čtyři osobní auta a mikrobus Jožky Sedláčka, který řídila jeho manželka Ivana. Systém turnaje zvolili pořadatelé takový, že nalosovali proti sobě dva týmy, které hrály rovnou semifinále. Vítěz postoupil do finále a poražení hráli o 3.místo. V úplně prvním utkání se střetli favorizovaní domácí s FC Ilava.Zápas byl vyrovnaný a nakonec došlo k překvapení a Ilava po boji vyhrála 3:1. My jsme se utkali s Trenčianskou Turnou, pozdějším vítězem celého klání. Po vyrovnané hře v poli a našich neproměněných šancích nakonec vyhráli Slováci v poměru 3:1, kdy naši branku zaznamenal Jirka Haláč, po bezchybném uvolnění Ivana Šestáka.

Karty o celkové umístnění byly rozdány a všechno dopadlo úplně opačně, než pořadatelé předpokládali. Místo finále jsme hráli s domácími pouze o bronzové medaile. Zápas byl opět vzácně vyrovnaný, ale my bohužel neumíme dát gól ani z těch nejvyloženějších příležitostí. Když k tomu přidáme chyby v obranné fázi, tak nám vyjde výsledek 4:1 pro domácí,který je sice krutý, ale bez branek se vyhrát nedá.

Ozdobou celého turnaje bylo finále, které po velké přestřelce skončilo v normální hrací době remízou 3:3. O vítězi musely rozhodnout pokutové kopy a tady se odehrálo nevídané drama. Vítězná branka padla až ve třetí sérii penalt! Trenčianská Turná byla šťastnější a vyhrála poměrem 12:11!!! Pohár se stěhoval proto pod hrad Matúša Čáka.

Naši kamarádi a kamarádky ze Staré Turé připravili a zorganizovali akci na vysoké úrovni, za což jim od všech zúčastněných patří velké poděkování. Srnčí guláš a kapustnica byly vynikající i když Jožka Urbanec prohlásil, že po něm štěkal! :-)

Povzbudit nás přijely také holky se svými ratolestmi. První náš zápas ale neviděly, protože se jely vykoupat na Zelenou vodu k Novému Mestu nad Váhom. V zápase o bronz už nás povzbuzovaly a spolu s domácími holkami udělaly výbornou atmosféru.


Výsledky:

BAF Stará Turá - FC Ilava 1:3

TJ Trenčianská Turná - SK Ostrožská Lhota 3:1 (Jirka Haláč)


o 3.místo:

SK Ostrožská Lhota - BAF Stará Turá 1:4 (František Pavlas)


Finále:

FC Ilava - TJ Trenčianská Turná 3:3 penalty 11:12Konečné pořadí:

1. TJ Trenčianská Turná

2. FC Ilava

3. BAF Stará Turá

4. SK Ostrožská LhotaNejlepší brankář turnaje:

Michal Goliáš - SK Ostrožská LhotaVýprava Ostrožské Lhoty:
hráči:
Michal Goliáš, Miroslav Malušek, Josef Urbanec, Lubomír Radoch, František Štergenich, Dalibor Gabriel, Jaroslav Hájek, Kamil Hájek, Lubomír Kovařík, Zdeněk Machala mladší, Ivan Šesták, Jiří Haláč, Josef Bachan, Petr Hanáček, Svatopluk Žajdlík, Roman Raštica.

fan club:
Dana, Helča, Majka, Martina, Jana, Venďa, Lenka(manželka Ivana Šestáka), Petra(přítelkyně Romana Raštice), Adélka(dcera Vendi), Dan(syn Romana), Ivanka(řidička mikrobusu).


Myslím, že všichni účastníci prožili krásné sobotní odpoledne a všem se ve Staré Turé líbilo. My, kteří jsme tady byli už poněkolikáté jsme překvapeni nebyli, protože tady je to vždycky výborné! Nám tentokráte chyběli zpěváci, především Meky, Kolís a Činel!? Tímto zdravíme na Slovensko naše kamarády a hlavně kamarádky.


Text: manažerFoto od Boomboosa je  tady a  tady.Foto: Martina Pavlasová


Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one