Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Turnaj v Holíči

    O kvalitě Memoriálu Stanislava Madery svědčí i to, že mužstvo Myjavy skončilo až třetí. A to Spartak vyhrál před léty Pohár mistrů evropských zemí v sálové kopané! Je  to také trojnásobný vítěz tohoto turnaje.
    Na Slovensko odjelo deset bývalých hráčů Ostr.Lhoty a tento počet se ukázal jako ideální. Pozvánku na turnaj jsme dostali poprvé a nikdo z nás netušil co můžeme od sálovky a soupeřů očekávat. Zápasy se hrály s líným míčem do kterého nikdo z nás před tím ani nekopl!
    Turnaj jsme zahájili s mužstvem Kopčan a po dobrém výkonu nakonec neštastně prohráli 2:4, kdy naše branky vstřelili Dalibor Gabriel a Jožka Bachan.
Ve druhém na nás čekal Slovan Hodonín, za který nastoupil v brance ligový brankář Pavel Barcuch a své mužstvo několikrát skvěle podržel výbornými zákroky. Zápas, ve kterém jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, jsme nakonec prohráli 3:4, když rozhodující branku dosáhli fotbalisté Hodonína v poslední sekundě utkání! To byla velká smůla. Střelci našich golů byli Petr Hanáček, Dalibor Gabriel a Jarek Hájek. Mužstvo pořádajícího ŠK Skalica byl v pořadí třetí soupeř. V pěti předchozích turnajích se Skaličané ani jednou neradovali z celkového prvenství a tak chtěli uspět letos. Podmínka ale byla, že nás musí porazit, což se jim loni na velkém hřišti nepodařilo. Zápas byl znovu velmi vyrovnaný a nakonec se domácí přece jen radovali z nejtěsnější výhry  v poměru 3:2. Obě naše branky vsítil Dalibor Gabriel, kterému se na turnaji střelecky dařilo.
    Po třech těsných porážkách jsme chtěli konečně zvítězit s týmem Rajeckých Teplic. Že nemáme na turnaji štěstí se potvrdilo i v  tomto utkání. Prohráli jsme 2:4 i přes to, že horší jsme určitě nebyli. Střelci branek - Petr Ratajský a Luboš Radoch.
V posledním utkání na nás čekal velký favorit celého turnaje Spartak Myjava. My už jsme hráli uvolněně, protože jsme neměli co ztratit. Rychle jsme vedli už 3:1, ale výhra nám nebyla opět přána. Po dobrém výkonu nakonec rozhodl o výsledku druhý poločas. Prohráli jsme 3:5, ale porážka s bývalými profíky zas tak až nebolí. Branky proti Myjavě dávali Franta Pavlas, Jožka Bachan a Petr Hanáček.
    Všechna utkání jsme sice prohráli, ale vždy až po vyrovnaném průběhu. Zjistili jsme, že fotbal s líným míčem je úplně jiný než kopaná s velkým míčem nebo semišákem. Jestli nás pořadatelé pozvou i příští rok tak slibujeme, že přijdou i vítězství.
    Velkým pozitivem turnaje bylo, že jsme našli opět nové soupeře a kamarády. Velký fotbal bychom měli hrát se všemi soupeři z turnaje, kteří budou mít zájem. V Holíči jsme sice všechno prohráli ale podle slov soupeřů jsme po fotbalové stránce vypadali velmi dobře. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří na Slovensku reprezentovali. Dík patří také řidičům Jirkovi Haláčovi a Jožkovi Bachanovi.

Sestava Ostrožské Lhoty:
Malušek Miroslav, Štergenich František, Radoch Lubomír, Pavlas František, Gabriel Dalibor, Ratajský Petr, Haláč Jiří, Hanáček Petr, Bachan Josef, Hájek Jaroslav.

Výsledky turnaje:
Skalica-Hodonín 4:2, Myjava-Rajecké Teplice 5:3, Kopčany-Ostr. Lhota 4:2, Skalica-R.Teplice 3:1, Ostr.Lhota-Hodonín 3:4, Myjava-Kopčany 8:1, Skalica-Ostr.Lhota 3:2, Myjava-Hodonín 3:4, Kopčany-R.Teplice 2:5, Myjava-Skalica 1:1, Kopčany-Hodonín 1:6, R.Teplice-Ostr.Lhota 4:2, Skalica-Kopčany 2:1, Myjava-Ostr.Lhota 5:3, R.Teplice-Hodonín 1:3.

Konečná tabulka:
1.Skalica                         13:7            13
2.Hodonín                      19:12          12
3.Myjava                          22:12          10
4.Rajecké Teplice         14:15           6
5.Kopčany                         9:25           3
6.Ostrožská Lhota         12:20           0


Text: FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY:
 1.2.   MACHALA Zdeněk
 2.2.   DOLEŽAL Bedřich
 5.2.   HAVLÍKOVÁ Hana
 6.2.   SKALNÍK Michal
 16.2.   DUFKOVÁ Ilona
 20.2.   HÁJKOVÁ Bronislava
 24.2.   ČÁPEK Zdeněk
 28.2.   DOMINIK Richard

 SVÁTEK:
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk st.
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk ml.

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2020, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro rozlišení monitoru 1024x768.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one