Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Turnaj v Holíči

    O kvalitě Memoriálu Stanislava Madery svědčí i to, že mužstvo Myjavy skončilo až třetí. A to Spartak vyhrál před léty Pohár mistrů evropských zemí v sálové kopané! Je  to také trojnásobný vítěz tohoto turnaje.
    Na Slovensko odjelo deset bývalých hráčů Ostr.Lhoty a tento počet se ukázal jako ideální. Pozvánku na turnaj jsme dostali poprvé a nikdo z nás netušil co můžeme od sálovky a soupeřů očekávat. Zápasy se hrály s líným míčem do kterého nikdo z nás před tím ani nekopl!
    Turnaj jsme zahájili s mužstvem Kopčan a po dobrém výkonu nakonec neštastně prohráli 2:4, kdy naše branky vstřelili Dalibor Gabriel a Jožka Bachan.
Ve druhém na nás čekal Slovan Hodonín, za který nastoupil v brance ligový brankář Pavel Barcuch a své mužstvo několikrát skvěle podržel výbornými zákroky. Zápas, ve kterém jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, jsme nakonec prohráli 3:4, když rozhodující branku dosáhli fotbalisté Hodonína v poslední sekundě utkání! To byla velká smůla. Střelci našich golů byli Petr Hanáček, Dalibor Gabriel a Jarek Hájek. Mužstvo pořádajícího ŠK Skalica byl v pořadí třetí soupeř. V pěti předchozích turnajích se Skaličané ani jednou neradovali z celkového prvenství a tak chtěli uspět letos. Podmínka ale byla, že nás musí porazit, což se jim loni na velkém hřišti nepodařilo. Zápas byl znovu velmi vyrovnaný a nakonec se domácí přece jen radovali z nejtěsnější výhry  v poměru 3:2. Obě naše branky vsítil Dalibor Gabriel, kterému se na turnaji střelecky dařilo.
    Po třech těsných porážkách jsme chtěli konečně zvítězit s týmem Rajeckých Teplic. Že nemáme na turnaji štěstí se potvrdilo i v  tomto utkání. Prohráli jsme 2:4 i přes to, že horší jsme určitě nebyli. Střelci branek - Petr Ratajský a Luboš Radoch.
V posledním utkání na nás čekal velký favorit celého turnaje Spartak Myjava. My už jsme hráli uvolněně, protože jsme neměli co ztratit. Rychle jsme vedli už 3:1, ale výhra nám nebyla opět přána. Po dobrém výkonu nakonec rozhodl o výsledku druhý poločas. Prohráli jsme 3:5, ale porážka s bývalými profíky zas tak až nebolí. Branky proti Myjavě dávali Franta Pavlas, Jožka Bachan a Petr Hanáček.
    Všechna utkání jsme sice prohráli, ale vždy až po vyrovnaném průběhu. Zjistili jsme, že fotbal s líným míčem je úplně jiný než kopaná s velkým míčem nebo semišákem. Jestli nás pořadatelé pozvou i příští rok tak slibujeme, že přijdou i vítězství.
    Velkým pozitivem turnaje bylo, že jsme našli opět nové soupeře a kamarády. Velký fotbal bychom měli hrát se všemi soupeři z turnaje, kteří budou mít zájem. V Holíči jsme sice všechno prohráli ale podle slov soupeřů jsme po fotbalové stránce vypadali velmi dobře. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří na Slovensku reprezentovali. Dík patří také řidičům Jirkovi Haláčovi a Jožkovi Bachanovi.

Sestava Ostrožské Lhoty:
Malušek Miroslav, Štergenich František, Radoch Lubomír, Pavlas František, Gabriel Dalibor, Ratajský Petr, Haláč Jiří, Hanáček Petr, Bachan Josef, Hájek Jaroslav.

Výsledky turnaje:
Skalica-Hodonín 4:2, Myjava-Rajecké Teplice 5:3, Kopčany-Ostr. Lhota 4:2, Skalica-R.Teplice 3:1, Ostr.Lhota-Hodonín 3:4, Myjava-Kopčany 8:1, Skalica-Ostr.Lhota 3:2, Myjava-Hodonín 3:4, Kopčany-R.Teplice 2:5, Myjava-Skalica 1:1, Kopčany-Hodonín 1:6, R.Teplice-Ostr.Lhota 4:2, Skalica-Kopčany 2:1, Myjava-Ostr.Lhota 5:3, R.Teplice-Hodonín 1:3.

Konečná tabulka:
1.Skalica                         13:7            13
2.Hodonín                      19:12          12
3.Myjava                          22:12          10
4.Rajecké Teplice         14:15           6
5.Kopčany                         9:25           3
6.Ostrožská Lhota         12:20           0


Text: FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
4.9.    SMIŠTÍKOVÁ Jana
5.9.    HYRÁKOVÁ Magdaléna
8.9.    KAPUSTA Jaroslav
15.9.    KOHŮTOVÁ Alžběta
26.9.    HYRÁK Miroslav
27.9.    BRHEL Antonín

 SVÁTEK
3.9.    ZÁMEČNÍK Bronislav
3.9.     HÁJKOVÁ Bronislava
12.9.    ŠTERGENICHOVÁ Marie
16.9.    DOMINIKOVÁ Ludmila
16.9.     KOLÁŘOVÁ Ludmila
26.9.    BAJGART Andrea
29.9.    SKALNÍK Michal
29.9.    GOLIÁŠ Michal

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2020, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro rozlišení monitoru 1024x768.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one