Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Turnaj v Berouně

Turnaj v Moravském Berouně


      V sobotu 18.září odjelo k dlouho propagovanému turnaji starých pánů do Moravského Berouna jenom jedenáct bývalých hráčů a tři skalní fanynky (Majka, Helča a Jana). Na úpatí Jeseníků na nás čekal kvalitní travnatý koberec, tři kvalitní soupeři a velmi pěkné ceny. Počasí bylo nádherné, ale na nás už poněkud chladné. Po výborném výkonu celého kolektivu jsme nakonec na Slovácko přivezli nádherný pohár za 1.místo! Je to až k nevíře, ale vítězství v turnaji bylo naprosto zasloužené. Soupeři nám nedokázali vstřelit jediný gól ve hře (jediná obdržená branka byla z PK) a my rozvlnili síť hned šestkrát. Všechna mužstva hrála systémem ,,každý s každým" 2x20 minut. Odehrálo se celkem 6 utkání a bylo se opravdu na co dívat. Diváci viděli 11 gólů ve hře a 20 proměněných penalt, které se kopaly při remíze a sloužily jako pomocný bod navíc.
      Bylo to nádherné sobotní odpoledne se zlatou tečkou pro nás a naše holky. Velké uznání zaslouží pořadatelé turnaje, kteří akci připravili na jedničku (tady bych hlavně vyzdvihl Vlastika a Lenku Kusmičovi, Davida Hargaše, Bořka Krmelu a hlasatelku Hanku, která se svým bratrem Zdeňkem na turnaj připravila i naši hymnu!!!). Chválíme taky naše soupeře za kvalitní a korektní hru. Na závěr bychom chtěli také poděkovat naší kamarádce Gitě, která nám ve své hospůdce připravila výborný guláš.
V Moravském Berouně se nám velmi líbilo a některým se nechtělo odjet ani domů,protože se se svými kamarády loučili hóóódně dlouho.

Vítězná sestava SK Ostrožská Lhota
Michal Goliáš, Lubomír Radoch, František Štergenich, Petr Ratajský, Josef Urbanec, František Pavlas, Zdeněk Machala, Miroslav Malušek, Jiří Haláč, Lukáš Bajgart, Petr Hanáček a Ivan Šesták (posila z Libavé) a fanynky Majka Štergenichová, Helča Radochová a přítelkyně Michala Goliáše Jana Bartysová, která se stává součástí našeho kolektivu.

Všechny výsledky turnaje
SK Ostrožská Lhota-TJ Petrovice (Slovensko) 1:1 (0:1), penalty 7:8
branka: František Štergenich
TJ Granitol Moravský Beroun-Sokol Babice (Olomouc) 0:0, penalty 2:0
TJ Granitol Moravský Beroun-TJ Petrovice 1:1 (1.0), penalty 2:1
SK Ostrožská Lhota-Sokol Babice 3:0 (2:0)

branky: Ivan Šesták 2x, Josef Urbanec
TJ Petrovice-Sokol Babice 2:0 (1:0)
TJ Granitol Moravský Beroun-SK Ostrožská Lhota 0:2 (0:1)

branky: Michal Goliáš 2x (obě z PK)

Konečná tabulka turnaje

1. SK OSTROŽSKÁ LHOTA
2. TJ Petrovice
3. TJ Granitol Moravský Beroun
4. TJ Soklo Babice

Naše zápasy

SK Ostrožská Lhota-TJ Petrovice 1:1 (0:1), penalty 7:8
Pro nás neznámý soupeř přijel na turnaj ze Slovenska. Petrovice leží poblíž Čadce. Od začátku jsme měli hru ve své moci a soupeře jasně přehrávali. Slováci se dostali do vedení z pokutového kopu po faulu našeho brankáře. Téměř neustále se hrálo na polovině soupeře, ale gól ne a ne přijít. Až v poslední minutě utekl po pravém křídle Jirka Haláč a po jeho přihrávce skóroval Franta Štergenich, který se přesunul v závěru do útoku. Při remíze se kopaly penalty a jeden bod navíc si připsal soupeř, který vyhrál 8:7.

SK Ostrožská Lhota-TJ Sokol Babice 3:0 (2:0)
Nebyly to Babice z Uherskohradišťska, nýbrž Babice poblíž Šternberka a Uničova a byl to v pořadí druhý náš soupeř. K tomuto utkání nám vypomohl Ivan Šesták, který proti nám hrává za FC Počenice. Jak se ukázalo byl to výborný tah. První branku vstřelil bombou z pravé strany Jožka Urbanec přímo do šibenice. Ivan Šesták dal góly dokonce dva a oba stály za to. I v tomto zápase jsme byli lepší a připsali si první vítězství, které nás drželo ve hře o celkové prvenství.

TJ Granitol Moravský Beroun-SK Ostrožská Lhota 0:2 (0:1)
Bylo to úplně poslední utkání v turnaji a bylo jasné, že kdo zvítězí, převezme nádherný pohár. Vyhrát chtěli oba, ale mohl jenom jeden. První naši branku vstřelil brankář Michal Goliáš, který proměnil penaltu za jasnou ruku domácího fotbalisty v pokutovém území. Hrál se oboustraně velmi dobrý fotbal. Také v tomto zápase jsme soupeře do žádné velké šance nepustili a trpělivě čekali na další příležitost. Po pravém křídle utekl Lukáš Bajgart a byl zezadu skolen obráncem Berouna. Bohužel pro soupeře to bylo opět v šestnáctce a tak se kopala druhá pentle, protože výborný rozhodčí David Hargaš neváhal s písknutím ani na okamžik. Míč si opět postavil Michal Goliáš a s přehledem zavěsil i podruhé. Od tohoto okamžiku jsme vítězství úspěšně pohlídali a rozhodli o tom, že pohár povezeme do Lhoty.


text: FŠ
foto: Vlastik Kusmič, Majka Štergenichová
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one