Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 FK Trnové-Žilina - SK Ostrožská Lhota  5 : 4  (4:3)sobota 19.6.2010branky: Belaník Jozef 2, Vrabec Jozef, Labuda Miloš, Pekár Lubomír - Bachan Josef,
 Hanáček Petr, Pavlas František, Machala Zdeněk

sestavy:
FK TRNOVÉ: Daníšek Štefan, Hodas Ján, Belaník Jozef, Turčan Lubomír, Hudec  Richard, Vrabec Jozef, Výboch Jaroslav, Tavač Pavol, Gier Ján, Šindelár Milan,  Labuda Miloš, Drábik Jozef, Pekár Lubomír, Chabada Adam, Vrabec Miroslav.

SK OSTR.LHOTA: Malušek Miroslav, Radoch Luboš, Machala Zdeněk, Štergenich 
František, Urbanec Josef, Dominik Miroslav, Hájek Kamil, Haláč Jiří, Hanáček
Petr, Pavlas František, Hyrák Miroslav, Žajdlík Svatopluk, Bachan Josef, Kotačka Ondřej, Bajgart Lukáš


ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU:
Majka Machalová, Lidka Dominiková, Majka Štergenichová, Venďa Pfeiffrová,
Helča Radochová, Danka Pavlasová, Zdeněk Machala, Mirek Malušek, Svaťa
Žajdlík, Mirek Dominik, Mirek Hyrák, Franta Štergenich, Luboš Radoch, Franta 
Pavlas, Jožka Urbanec, Jožka Bachan, Peťa Ratajský, Jirka Haláč, Kamil Hájek,
Peťa Hanáček, Lukáš Bajgart, Ondra Kotačka a samozřejmě naše řidička Ivana
Sedláčková.


     V sobotu 19.června jsme odjeli k historicky prvnímu utkání do Žiliny-Trnového. Řidička autobusu Ivanka Sedláčková nás bez problémů přepravila až na střední Slovensko. Konečně s námi odcestovaly i naše holky a věřím, že se jim výlet k našim kamarádům líbil a sobotního odpoledne nelitují.
     V Trnovém,které je součástí Žiliny,na nás čekal kvalitně připravený trávník a skvělá parta domácích fotbalistů a jejich manželek. Samotný zápas se hrál za ideálního počasí a měl výbornou úroveň. Jako první se do střelecké listiny zapsal Jožka Bachan, který prostřelil domácího gólmana. Hostitelé ale odpověděli velmi rychle. Na střelu ze dvaceti metrů neměl Mirek Malušek nejmenší šanci. Lhoťany dostal ještě jednou a také naposled do vedení Franta Pavlas, který dorazil střelu Jirky Haláče. O tom, že mají domácí obuty střelecké kopačky se přesvědčil brankář Lhoty ještě několikrát a lovil míč ze sítě třikrát. Na 3:3 stačil ještě vyrovnat Petr Hanáček, ale fotbalisté Trnového první půli přece jen vyhráli. Branky dávali opravdu výstavní a jejich reprezentanti, hrající na mistrovství světa, by se od nich mohli učit.
     Ve druhé půli už gólů ubylo, ale dál se hrál pohledný fotbal, který se početnému publiku musel líbit. Za zmínku stojí čtvrtá branka Lhoty, kterou vsítil kapitán mužstva Zdeněk Machala. Jeho střela z trestného kopu asi z 18 metrů vyhnala na dlouho všechny pavouky domácí svatyně. Byl to nejhezčí gól výborného zápasu.
     Po fotbale nám připravili naši kamarádi výborné pohoštění se vším všudy. Bylo to opravdu velkolepé a naše polvičky jen kulily oči. Kolem deváté večerní jsme se vydali zpátky na moravské Slovácko.
     Za vydařený sobotní výlet musíme všichni poděkovat naší perfektní šoférce Ivance Sedláčkové, která svou roli zvládla na výbornou! Největší dík a pozdrav ale letí na Slovensko našim hostitelům.Kluci a holky z Trnového byli perfektní a všichni věříme, že jim budeme moci všechno oplatit až přijedou k nám do Ostrožské Lhoty.


     V sobotu 26.června sehrajeme v rámci ukončení sezony přátelský zápas proti dorostencům SK Ostrožská Lhota. Utkání má výkop v 17.30 a po skončení určitě něco vytáhneme z udírny a podíváme se co zbylo ze Silvestra a Antonínkové zábavy. Na tento zápas zveme také všechny naše děvčata!


text: FŠ
Tento měsíc slaví

NAROZENINY

SVÁTEK
 

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one