Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Silvestr 2009

   Původně jsem o Silvestru nechtěl psát nic, protože z akce je perfektní videoukázka od Radka a také  výborné fotky od Stanika, ale už kvůli Ironovi a holkám mi to nedá a něco sesmolím.
   Nechtěl bych tady psát, jak akce probíhala, ale zmíním se, jak se na ni pořadatelé připravovali. Začalo to vlastně už před rokem, kdy se musel objednat sál Obecního úřadu. Samotné přípravy se rozeběhly v měsíci listopadu, kdy se tiskly plakáty a holky si chystaly Silvestrovské překvapení. Začátkem prosince mi Broněk plakáty přivezl a musím uznat, že se mu povedly a on by se uživil i jako grafik!
   Pozvolnu začalo přibývat také darů do tomboly od sponzorů. V tomto směru se nejvíce činil Vlastik Stánec, který sám sehnal snad třicet cen! Ostatní hráči také nelenili a tak se na Silvestra poskládala tombola, která obsahovala téměř 120 darů. Tímto bych chtěl ještě jednou všem dárcům poděkovat. Hlavní cenou bylo kolo, kterou věnoval náš spoluhráč a diskžokej Staňa Jurásek, který celého Silvestra skvěle řídil a uváděl. Všechny obálky s lístky doma dobrovolně připravil Peťa Bartoš se svou rodinou. Propagaci sponzorů a výherní listinu zajistil webmaster Broněk.
   Ve sklípku si už tradičně suverénně počínali sklepmistři Ivo Žajdlík s pokladníkem Michalem Goliášem, kteří víno také stočili a připravili k prodeji.
   Co mě ale udělalo největší radost? Na Silvestra ráno přišlo přichystat a vyzdobit sál asi 35 lidí! Byli to jak hráči, tak manželky se svými ratolestmi. To byla bomba! Však byl také kulturák připraven za necelé dvě hodiny. Výzdobu měla na starost Martina Pavlasová ze které se stává pomalu profesionálka. Všem zúčastněným patří velká pochvala a poděkování. Nesmím zapomenout ani na Táňu s Janou, které odvedly v bufetu neocenitelnou práci a ze Silvestrovské veselice neměly téměř nic. Zboží tradičně dodal David Hájek, kterému také děkujeme.
   Kdo si ale zaslouží největší obdiv? Samozřejmě na prvním místě Iron se svou partou holek, které byly před vystoupením tak nervózní, že jim nestačily ani ty naplněné pleskačky. Samotnému vystoupení ale předcházely hodiny pilného nacvičování. O překvapení nevěděl kromě holek nikdo, vlastně byl to jediný chlap -Bohuš Pavlas-, který tak skvěle zapadl se svou ženou do naší party. Nemohu nepřipomnět, že Bohuš vystupoval společně s holkama a je to na fotkách a videu ta baba, která jezdí s trakařem. Bravo! A tady jsou jména účastnic překvapení: Majka Žajdlíková, Majka Štergenichová, Renča Urbancová, Magda Hyráková, Dana Pavlasová, Eva Stáncová, Jana Gabrielová, Martina Pavlasová a její manžel Bohuš Pavlas. Helenka Radochová, která s holkama do poslední chvíle nacvičovala, se akce nemohla z rodinných důvodů zúčastnit.
   Poděkování patří ale úplně všem, co se na této akci nějakým způsobem podíleli. Jsou to sponzoři, kameramani, fotografové, celá obsluha, všichni pořadatelé a samozřejmě Iron se svou ,,bandou" ženských!
   V průběhu akce nemuseli pořadatelé nijak zasahovat a řešit sebemenší konflikt. Je vidět, že se jde ve Lhotě bavit bez problémů a přesto vesele. Díky patří také Obecnímu úřadu v Ostrožské Lhotě za pronájem sálu. Do nového roku vše nejlepší úplně všem! Doufám, že budeme pokračovat v nastoleném trendu a do partyje se zapojí úplně všichni i se svýma polovičkama. Za pár dní nás čekají další náročné akce tohoto roku!

P.S. Sraz na oslavu padesátin je v pátek 8.ledna v 18.45 hodin u Jiřiny na Obecním.
                                                                                                                     
 
text: FŠ

foto: std
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one