Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 SK OSTROŽSKÁ LHOTA - ŠK SKALICA 1 : 7 (0:5)Sobota 15.5.2010, 17.00 hodin


branky: Haláč Jiří - Bezůch 3x, Vašíček F. 2x, Janúšek, Novosad

rozhodčí: Machala Zdeněk

sestavy:
SK Ostr.Lhota - Malušek M, Zámečník B, Žajdlík I, Štergenich F, Urbanec J, Hájek J, Pavlas F, Hyrák M, Bartoš P, Haláč J, Dufka S, Hájek K, Hanáček P, Žajdlík S, Hyrák P, (Ratajský P, Gabriel D, Goliáš M, Stánec V, Radoch L, Jurásek S omluveni, ale přítomni!)

ŠK Skalica: Hnánek P, Juraščík Z, Cingel, Dutka, Samson, Vašíček F, Janúšek, Vašíček T, Zanát, Salajka, Bezůch, Novosad.

     Když jsem se po zápase zeptal svého spoluhráče a sportovního redaktora Standy Dufky, co mám napsat k dnešnímu výsledku, tak mi řekl, že pravdu. Tak se o to pokusím a doufám,že to bude objektivní.
     Na utkání začaly přípravy hned ráno, kdy se musel posekat trávník, nalajnovat hřiště a na branky pověsit sítě. Pochvalu si za to zaslouží:Hanáček P, Gabriel D, Štergenich F, Goliáš M, Ratajský P. V deset hodin už hráli svůj mistrák žáci a předvedli parádní výkon. Porazili vysoko 5:0 silný tým Buchlovic. To byla výzva pro bývalé hráče, aby se o něco podobného odpoledne pokusili také oni.
     Počasí vyšlo, protože pršet začalo až večer po zápase. Bylo sice chladno, ale pro fotbal to byly podmínky přímo ideální. Utkání začalo pro domácí velmi nešťastně. Po hrubých individuálních chybách byl stav po půlhodině 0:4 a Lhoťané byli zralí na ručník. Ve hře nefungovalo vůbec nic. Domácí hráli bez pohybu, přesné přihrávky a své šance nedokázali dotáhnout do konce. V oranžovém dresu se nenašel jediný hráč, který by mužstvo pozvedl. Za to Skaličané si fotbal užívali a byli pány na hrací ploše.
     Po domluvě o poločase se druhá půle přece jen zlepšila. Přišel větší pohyb,přibylo střelby a s ní i šancí. Jedinou branku vsítil Jirka Haláč po pěkné fotbalové akci, ale byl to jen čestný úspěch domácího týmu. Hosté přijeli na Slovácko ve velmi silné a hlavně omlazené sestavě. Hráli opravdu výborně a byla radost se dívat na jejich hru. Na omluvu svého mužstva musím podotknout, že jsme nebyli kompletní a absence brankáře Michala Goliáše a hráčů Dalibora Gabriela, Petra Ratajského, Vlastika Stánce a dalších, byly opravdu znatelné a nikdo je nedokázal nahradit. Potěšitelné bylo, že na utkání přišlo 16 hráčů a ti kteří byli zraněni přišli své spoluhráče podpořit. Když to všechno sečtu, tak v sobotu nás bylo přítomno 23 a tak by to mělo být na každé akci.
     Po zápase jsme se Skaličanama chvíli poseděli a ve Sportclubu rozebrali utkání. Odveta se uskuteční ve Skalici koncem léta nebo na podzim.
     V sobotu 22.května musíme ve Slavičíně podat daleko lepší výkon, protože na nás čeká velmi dobrý a silný domácí tým. Odjezd je ve 13.30 ze hřiště. Zápas začíná v 15 hodin a měly by s námi jet i holky!

     Ve středu 19.května se koná hráčská schůze u Jiřiny na Obecním! Začátek je ve 20 hodin a musíme probrat další činnost a také finance, tak proto přijďte všichni.

P.S. Místopředseda klubu a náš spoluhráč Petr EFA Hanáček má krásný zážitek z cesty domů. Určitě velmi rád vám ho všem sdělí. :-)


Text: FŠ
Foto: std, Vašek Pavlas
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one