Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 


SK Ostrožská Lhota - FC Počenice  1 : 3  (1:0)

sobota  29.května 2010, 17.00 hodin


branky: Ivo Žajdlík - Buksa, S.Medek, Kvinta

rozhodčí: Miroslav Malušek

sestavy SK Ostr.Lhota: Jan Šimčík, Miroslav Dominik, Ivo Žajdlík, Vlastik Stánec, Broňa Zámečník, Petr Ratajský, Franta Pavlas, Kamil Hájek, Mirek Hyrák, Jožka Bachan, Jirka Haláč, Luboš Radoch, Jarek Hájek, Zdeněk Machala, Petr Hanáček

FC Počenice: Skácel, Veselý, Štěrba, Remeš, Lechner, Lejsal, Tesař, Kapounek, Hrušák, Buksa, Kvinta, Medek, ŠestákVYHLAŠUJE SE KONKURZ NA STŘELCE!

   Moc mne mrzí, že mi pracovní povinnosti nedovolily abych se setkal se svými kamarády z Počenic! Všechny tímto moc zdravím a doufám, že se na podzim nebo koncem léta uvidíme při odvetném zápase v malebné obci na kroměřížsku.
   Ještě večer se mi podařilo sehnat pár informací k přátelskému utkání, takže může vzniknout malé zhodnocení. Po obědě jsem se byl podívat na stadionu a byl jsem maximálně spokojený. Připadalo mně, že se ve Lhotě odehraje ligový zápas! Tak se totiž o nádherný pažit postarali členové výboru: Tonda Miklíček, Petr Ratajský a Petr Hanáček.
   Se samotným zápasem už to tak slavné nebylo. Ne proto, že by se prohrálo, ale 5 minut před výkopem bylo přítomno jen 9 hráčů domácích!!! Švábi na pivo se slezou rychleji, než bývalí fotbalisté Lhoty. Ještě horší na tom je, že někteří se neuráčili dojít vůbec! Hoši nezapomeňte, že tímto přístupem neškodíte jen sami sobě, ale především těm poctivcům, kteří jsou na každé akci a samozřejmě včas!
   V deváté minutě zápasu došlo k velmi nepříjemné situaci. Stoper domácích ( a nejlepší hráč Lhoty) Ivo Žajdlík vyslal na bránu soupeře dalekonosnou střelu, která zapadla přímo do horního růžku branky a byl z toho parádní gól. Brankář hostí Dalibor Skácel chtěl brance zabránit robinzonádou, ale při pádu se zranil tak ošklivě, že musela přijet rychlá záchranná služba. Pochopitelně se nějaký čas nehrálo, ale především hosté pak chtěli pokračovat.
   Od této chvíle začali hráči z kroměřížska předvádět parádní fotbal a domácí se nezmohli na nic. Brankami Buksy, S.Medka a Kvinty výsledek dokonale otočili a zcela po zásluze si do Počenic odvezli vítězství. Pro mne je velkým zklamáním přístup některých hráčů k zápasu. Ten kdo má fotbal rád, chce vyhrát i v přátelském zápase. V našem mužstvu mi připadá, že většina si chce udělat žízeň v zápase jenom chozením a mudrováním! K těmto lidem určitě v sobotu nepatřili Ivo Žajdlík, Vlastik Stánec, Jenda Šimčík a do zranění také Petr Ratajský, kteří snesou přísnější měřítko a odvedli velmi slušný a poctivý výkon. Bohužel je to málo v obraně se udělá chyba a hned je z toho gól, záloha nerozehraje pořádný balon a o útoku raději nemluvím. Přijdou určitě brzy změny v sestavě a jsem přesvědčený, že povedou k výhrám!
   Příjemného překvapení se domácí hráči přece jen dočkali od holek, které slavili narozeniny (Dana Pavlasová a Hanka Zámečníková). To byl ale asi jediný pozitivní moment sobotního odpoledne ze strany domácích.
   Je slušné připomenout, že přátelský zápas objektivně a velmi dobře rozhodoval Mirek Malušek.
   Brankáři FC Počenice Daliborovi Skácelovi přejeme úplně všichni brzské uzdravení a doufáme, že na Ostrožskou Lhotu nebude vzpomínat ve zlém. Jeho zranění bylo opravdu nešťastné a nezaviněné.

text: FŠ
foto: Dušan Dufka


Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one