Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 TJ Nivnice - SK Ostrožská Lhota  1 : 2  (1:0)sobota 14.8.2010branky: Roman Pagáč - Michal Goliáš, Roman Pražan
rozhodčí: Miroslav Malušek
sestavy:
TJ Nivnice: Sláma - Šimčík, Bortl, Mudrák, Haloda - Pagáč, Šlapal, Švestka, Pražan, Bobčík, Soukeník
SK Ostr.Lhota: Goliáš - Radoch, Žajdlík I., Štergenich, Urbanec - Hájek K, Ratajský, Pavlas, Hanáček - Haláč, Matuštík, Žajdlík S.KONEČNĚ!

     I když nás odjelo do Nivnice třináct, zápas jsme dohrávali jen v deseti lidech. Psát tady otěch, co měli volno a nepřišli, by bylo opět nošením dřeva do lesa. Na schůzi se všichni dušovali jak budou hrávat, ale znova je to všechno jak to bylo. Opět tady budu chválit ty, kteří zápas odehráli (vy ostatní se už konečně proberte, nebo se na to vážně vykašlete!!!)
     Na pěkném trávníku začalo utkání aktivitou Lhoťanů, kteří byli 30 minut lepším mužstvem. Domácí pak hru vyrovnali a těsně před odchodem do kabin se ujali vedení po krásné akci zpravé strany a přesné dorážce Romana Pagáče. Nevím, jaký byl věkový průměr Nivničanů, ale my byli o hodně starší. Za Nivnici nastoupilo několik hráčů. kteří ještě nedávno hráli v 1.B třídě nebo okresním přeboru o mistrovské body. Počasí fotbalu moc nepřálo poněvač bylo velké vedro a tak jsme s povděkem přijali, že rozhodčí 1.poločas ukončil.
     Ve druhé půli se začaly dít věci! Novic v oranžovém dresu Roman Matuštík musel zůstat v kabinách, Luboš Radoch se zranil hned v úvodu a chvíli na to ho napodobil i Svaťa Žajdlík a najednou nás bylo jen devět! Musím tady pochválit domácí a hlavně Romana Pražana, který oblékl náš dres a moc nám pomohl. Po faulu na Petra Hanáčka se kopala proti domácím penalta, kterou bezpečně proměnil brankář Michal Goliáš. Je to jeho první gól, tak je nad slunce jasné, že to zadarmo nebude. Chvíli na to se kopal pokutový kop i na druhé straně. Hrdina zápasu Michal Goliáš ho ale zneškodnil. Byl to on i s celou obranou, kteří drželi naděje Lhoty na úspěch a na hřišti patřili k nejlepším. V 70.minutě utekl domácí obraně po pravé straně Jirka Haláč, naservíroval míč naší posile Romanovi Pražanovi a ten ho krásnou střelou ze dvaceti metrů uklidil do šibenice nivnické branky. Do konce utkání si domácí vytvořili územní převahu, ale obrana Lhoty v čele s vynikajícím Goliášem v bráně tlaku odolala. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za výborný výkon, ale někteří si stále pletou slova naší hymny, přesně tam stojí: "...zahraj si a pak bumbaj", někteří bumbají a hrát se jen snaží! Takže Peťo - palec dolů a naposled!

     Na zápas nás přijely povzbudit i naše holky a musím říct, že byly opravdu hodně slyšet. Jak by také ne, když ,,božská" Helenka Radochová slavila krásné narozeniny a ty baby nám všechno vyžraly!? :o). Zapomněly ale na jednu věc:zápas měly nafotit, ale bohužel jim nezbyl čas. Z Nivnice je tak jediná fotka, ale žádného hráče tam nenajdete!Zbytek fotek už je z Ostrožské Lhoty z akce na kterou nás pozvala Helča! Že je málo fotek nevadí, hlavně že jsme vyhráli a jsme všichni zdraví.

     Příští týden máme fotbalové volno, ale pak už to začne - 28.srpna odjíždíme k přátelskému zápasu k našim kamarádům do Počenic a doufám, že jim oplatíme domácí porážku.

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one