Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

OL - Dolní Němčí

SK OSTROŽSKÁ LHOTA - TJ DOLNÍ NĚMČÍ  1 : 3  (0:2)Sobota 8.5.2010, 17.00 hodin

branky: Ratajský Petr - Šmehlík Josef, Pěrka  Svatopluk, Tinka Petr
rozhodčí: Malušek Miroslav
sestavy:
SK Ostr.Lhota - Goliáš Michal, Dominik Miroslav, Žajdlík Ivo, Stánec Vlastimil, Urbanec Josef, Pavlas František, Ratajský Petr, Štergenich František, Haláč Jiří, Hájek Kamil, Hanáček Petr, Bartoš Petr, Žajdlík Svatopluk - trenér: Gabriel Dalibor

TJ Dolní Němčí - Kadlček Radek, Stojaspal Antonín, Tinka Petr, Světínský Antonín, Zimčík Ludvík, Šmehlík Josef, Bobčík František, Šumšal Václav, Pěrka Svatopluk, Urbanec Bronislav, Moštěk František, Bobčík Pavel, Pochylý Jaroslav, Tinka Miroslav, Uher Antonín, Zimčík Josef, Macek Antonín - trenéři: Kadlček Ludvík, Skopal Rostislav
PARÁDNÍ FOTBAL!

     Ve sváteční sobotu jsme na domácím pažitu poprvé v historii přivítali nového a hlavně velmi silného soupeře TJ Dolní Němčí. Dolněmčané přijeli do Lhoty v nabité sestavě a se 17 hráči! Přestože náš kolektiv čítá 30 lidí na fotbal chodí jedni a ti samí. Je jasné, že někteří byli omluveni a zranění, ale hoši, co vy ostatní!?
     Utkání se odehrálo na perfektně připraveném trávníku o který se vzorně postarali Peťa Ratajský s Toníkem Miklíčkem, za což jim patří velká pochvala a poděkování. Atmosféra byla vynikající, protože na fotbal přišlo a také přijelo hodně diváků a myslím si, že s úrovní zápasu byli nadšeni. Je vidět, že hosté hrávali vyšší soutěže než my, protože každý jejich hráč si s balonem náramně rozumí i ve svém věku. Výsledek je pro nás možná krutý, ale hosté si výhru zasloužili hlavně za první poločas. Opravdu byli v úvodu lepší a hlavně fotbalovější. Po změně stran se vývoj utkání otočil. Hrálo se převážně na půlce hostů, ale ti výsledek zkušeně pohlídali. Fotbalisty z Dolního Němčí musím za předvedený výkon pochválit úplně všechny. Ze svého kolektivu vyzdvihuji výkon brankáře Michala Goliáše, stoperů Iva Žajdlíka s Vlastikem Stáncem a také Jarka Hájka a Jirku Haláče, ale ten by měl proměňovat své šance. Za druhý poločas si pochvalu zaslouží všichni hráči.
     Bylo to velmi příjemné sobotní odpoledne. Radost jsme měli z toho, že po letech jsme se sešli se svými kamarády a známými. V našem nabitém kalendáři si termín na odvetu určitě najdeme a do Dolněmčí pojedeme velmi rádi.

     Výsledek se pokusíme napravit hned příští týden, kdy do Lhoty zavítá náš tradiční soupeř - ŠK Skalica. Jestliže se nám podaří zvítězit, tak se asi chvilku zdržíme, protože po zápase má hrát Gong a jak všichni víte, zpěvák Peťa Opočenský nám nazpíval naši hymnu, takže: zná to každý Šuhaj...!

text: FŠ
foto: Václav Pavlas
Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one