Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 

Sobota 4.12.2010,18.00 hodin


Internacionálové SK Ostr.Lhota - ,,Boston Bruins"
6:5
(2:2,2:2,2:1)


sled branek: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 2:4, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5

branky: Kamil Hájek 3, Ivo Žajdlík 2, Dalibor Gabriel - Michal Bachan 2, Richard Dominik, Jaroslav Zelený, Jiří Dominik
rozhodčí: Josef Dominik
kameraman: Václav Pavlas
fotograf: Stanislav Dufka

sestavy:
Internacionálové: Miroslav Dominik, František Pavlas, Petr Ratajský, Jaroslav Hájek, Karel Příkazský, Jaroslav Žajdlík, Ivo Žajdlík, Stanislav Dufka, Dalibor Gabriel, Kamil Hájek, trenér: Svatopluk Žajdlík

,,Boston Bruins": Richard Dominik, Jiří Dominik, Ondřej Šuránek, Michal Bachan, Vlastimil Radoch, Přemysl Radoch, Jaroslav Zelený, Lukáš Zámečník, Radek Pavlas, Michal Moštěk (tuto sestavu nahlásil soupeř, ale chybí mi tu jméno gólmana, kterého bohužel neznám - je to škoda, protože to byl jejich nejlepší hráč)


     K odvetnému hokejovému utkání nastoupili bývalí hráči SK Ostrožská Lhota bez
své největší hvězdy nemocného Jirky Haláče a dalších opor: (Z.Machala, J.Zámešník, J.Urbanec, L.Radoch, M.Hyrák). Mladých se sešlo dost, tak nám zapůjčili Karla Příkazského a Jarka Žajdlíka, kteří ale svým věkem patří mezi nás, protože mají dohromady sto roků! Staňa Dufka říkal, že jsme si je jenom stáhli z hostování.
Letos byl zápas hodně vyrovnaný, ale někdy ze strany soupeře zbytečně vyhecovaný. Rozhodčí Jožka ,,Okoličány" Dominik zvládl utkání jako profesionál, ale na mladé byl někdy shovívavější. Velmi dobré výkony podali oba brankáři a náš Mirek Dominik byl nejlepším hráčem zápasu. V obraně zahráli výborně všichni hráči a to Franta Pavlas nastoupil s horečkou! Naše ambice držel hlavně Kamil Hájek, který zaznamenal hatrick. Příjemným překvapením byl i Ivoš Žajdlík - autor dvou gólů. O výsledku zápasu rozhodl Dalibor Gabriel minutu před závěrečným hvizdem.
     Jak mi sdělil po zápase trenér Svaťa Žajdlík, tak se mu výkon bývalých hráčů velmi líbil a on byl velmi spokojen. Mužstvo bývalých hráčů je na konci roku na vítězné vlně, což se potvrdilo i v hokejovém utkání. Zápasu by možná více slušela remíza, ale dnes o výsledku rozhodla větší zkušenost, kolektivní výkon a hlavně touha po vítězství. Potvrdilo se i tentokrát, že věk nerozhoduje.
     Moc se mi také zamlouvalo, že zápas na kameru zachytil Vašek Pavlas, nafotil Staňa Dufka, který stihl utkání celé odehrát a dokonce nastřelil tyčku! Velmi sympatické také bylo, že své spoluhráče přijeli povzbudit i ti, co nemohli z jakéhokoli důvodu obout brusle a nechyběly opět naše holky. Utkání sledovali: Michal Goliáš, Petr Hyrák, Luboš Radoch, Svatopluk Žajdlík, František Štergenich, Jenda Zámečník, Irena Hyráková, Dana Pavlasová, Majka Štergenichová, Helča Radochová a Jana Bartysová.

     Na závěr ještě jednu větu, kterou nám před časem říkával fotbalista BAF Stará Turá Roman Tučka: ,,...chalani, začnite trénovať, naučte sa hrať futbal a možno niekedy s nami remízu uhráte". Toto platí také i pro našeho soupeře v hokeji, takže Ondro, Kmíne a spol. -jak říká náš spoluhráč Franta Pavlas: nebečat a hlavně trénovat, máte na to znovu celý rok!


P.S.
     V neděli 12.12.2010 se trénink ve sportovní hale z technických důvodů ruší. Společně se všichni sejdeme až v sobotu 18.prosince na turnaji v badmintonu, který začíná ve 14.00 hodin a pak ve Sportclubu na oslavě Efíkových narozenin.


text: FŠ
foto: std

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one