Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 Dorost SK Ostr.Lhota - Internacionálové SK Ostr.Lhota

  7 : 4  (3:3)sobota 26.6.2010branky: Sedláček Michal 2, Radoch Ondřej 2, Nemečkaj Štěpán, Hyrák Jakub, Štergenich Daniel - Hájek Kamil 2, Štergenich František, Hanáček Petr

sestavy:
Dorost: Janás Ondřej, Hyrák Jakub, Kopeček Marek, Nemečkaj Štěpán, Sovadina Jiří, Stánec Jiří, Horák Kamil, Radoch Ondřej, Štergenich Daniel, Lučný Ondřej, Fantura Tomáš, Sedláček Michal, Urbanec Josef, Urbanec Marek - trenér Jan Šimčík

Internacionálové: Hyrák Petr, Stánec Vlastimil, Bartoš Petr, Radoch Lubomír, Dominik Miroslav, Hyrák Miroslav, Pavlas František, Žajdlík Svatopluk, Haláč Jiří, Hájek Kamil, Štergenich František, Urbanec Josef, Hanáček Petr

rozhodčí: Turchan Pavel - Rychlík Karel, Krátký Eduard
     Dorostenci Lhoty měli v sobotu ukončení sezony a k přátelskému zápasu si pozvali bývalé hráče stejného oddílu. Pikantností utkání bylo to, že proti sobě nastoupili otcové a jejich synové! Jožka Urbanec hrál proti Markovi a Pepovi, Mirek Hyrák proti Kubovi, Franta Štergenich proti Danielovi a Vlastik Stánec proti Jirkovi.
     Zápas měl mít výkopv 17.30 hodin, ale jak se u starých pánů stalo tradicí, ti se sešli až v 18 hodin. Je to opravdu ostuda, protože dorostenci čekali skoro třičvrtiny hodiny. Jen pro zajímavost: bývalí hráči mají ve svém kádru ČTYŘI brankáře, ale v sobotu nepřišel chytat žádný! Proto musel první půlku do branky Peťa Hyrák a ve druhé ho vystřídal Vlastik Stánec.
     První poločas byl vcelku vyrovnaný. Dorostenci měli ze začátku respekt, ale pak se ho velmi rychle zbavili. Půle skončila nerozhodně 3:3 a diváci (a nebylo jich málo) viděli velmi pěkné branky. Za bývalé hráče se dvakrát trefil velmi dobře hrající Kamil Hájek a jednou Franta Štergenich, který tentokráte nastoupil v útoku i s obráncem Jožkou Urbancem.
     Ve druhé půli začali úřadovat dorostenci. Ti svého soupeře přehráli hrou, kterou měli hrát staří páni. Mladíci hráli opravdu krásný fotbal. Překypovali pohybem, přesnými kombinacemi a dávali dále pěkné góly. U dorostu se začíná projevovat výborná práce jejich trenérů Mirka Hyráka a Jendy Šimčíka.
     Letos vyhráli bývalí hráči jediný zápas a zdá se, že pokud budou pokračovat v takových výkonech, neporazí asi nikoho! S řešením přišly po zápase holky, které navrhly VÝMĚNU MANŽELEK! Nápad je to určitě odvážný, ale nevím, jak by to hlavně naše děvčata ustála! (tady jsou některé navrhované dvojice: Haláč - Radochová, Hyrák-Pfeifferová, Štergenich-Pavlasová, Radoch-Štergenichová, Pavlas-Hyráková...) :-)

P.S. - Minulý týden napsal na naše stránky předseda klubu pochvalu. Pěkně se to četlo, ale já bych to zase nepřeceňoval. Na neděli potřeboval výbor zajistit čtyři bývalé hráče na parkoviště a z těch co nebyli minule se přihlásil jediný - Luboš Radoch!!! Tak to zase zůstalo na jedněch a těch samých. Jestli to všechno půjde tak dál, tak s pokladníkem Michalem Goliášem doděláme rok a končíme. Nemám zapotřebí psát na každou akci zlášť SMS zprávy, na které více než polovina kádru nereaguje...a stránky nevidí, jak je rok dlouhý.


text: FŠ
foto: Magda Hyráková

Tento měsíc slaví

NAROZENINY:
 1.2.   MACHALA Zdeněk
 2.2.   DOLEŽAL Bedřich
 5.2.   HAVLÍKOVÁ Hana
 6.2.   SKALNÍK Michal
 16.2.   DUFKOVÁ Ilona
 20.2.   HÁJKOVÁ Bronislava
 24.2.   ČÁPEK Zdeněk
 28.2.   DOMINIK Richard

 SVÁTEK:
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk st.
 23.2.   ŽAJDLÍK Svatopluk ml.

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2020, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.
Optimalizováno pro rozlišení monitoru 1024x768.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one