Zprávy z ligy

Odkazy
obrázek

obrázek
obrázek
OLDIES
 
----------------------------
Pravidla fotbalu
stáhnout (5MB)
----------------------------
TOPlist
od 1.7.2008
Návštěvy ze světa
free counters
 
Locations of visitors to this page
 

 Dorost SK Ostr.Lhota - Internacionálové SK Ostr.Lhota

  7 : 4  (3:3)sobota 26.6.2010branky: Sedláček Michal 2, Radoch Ondřej 2, Nemečkaj Štěpán, Hyrák Jakub, Štergenich Daniel - Hájek Kamil 2, Štergenich František, Hanáček Petr

sestavy:
Dorost: Janás Ondřej, Hyrák Jakub, Kopeček Marek, Nemečkaj Štěpán, Sovadina Jiří, Stánec Jiří, Horák Kamil, Radoch Ondřej, Štergenich Daniel, Lučný Ondřej, Fantura Tomáš, Sedláček Michal, Urbanec Josef, Urbanec Marek - trenér Jan Šimčík

Internacionálové: Hyrák Petr, Stánec Vlastimil, Bartoš Petr, Radoch Lubomír, Dominik Miroslav, Hyrák Miroslav, Pavlas František, Žajdlík Svatopluk, Haláč Jiří, Hájek Kamil, Štergenich František, Urbanec Josef, Hanáček Petr

rozhodčí: Turchan Pavel - Rychlík Karel, Krátký Eduard
     Dorostenci Lhoty měli v sobotu ukončení sezony a k přátelskému zápasu si pozvali bývalé hráče stejného oddílu. Pikantností utkání bylo to, že proti sobě nastoupili otcové a jejich synové! Jožka Urbanec hrál proti Markovi a Pepovi, Mirek Hyrák proti Kubovi, Franta Štergenich proti Danielovi a Vlastik Stánec proti Jirkovi.
     Zápas měl mít výkopv 17.30 hodin, ale jak se u starých pánů stalo tradicí, ti se sešli až v 18 hodin. Je to opravdu ostuda, protože dorostenci čekali skoro třičvrtiny hodiny. Jen pro zajímavost: bývalí hráči mají ve svém kádru ČTYŘI brankáře, ale v sobotu nepřišel chytat žádný! Proto musel první půlku do branky Peťa Hyrák a ve druhé ho vystřídal Vlastik Stánec.
     První poločas byl vcelku vyrovnaný. Dorostenci měli ze začátku respekt, ale pak se ho velmi rychle zbavili. Půle skončila nerozhodně 3:3 a diváci (a nebylo jich málo) viděli velmi pěkné branky. Za bývalé hráče se dvakrát trefil velmi dobře hrající Kamil Hájek a jednou Franta Štergenich, který tentokráte nastoupil v útoku i s obráncem Jožkou Urbancem.
     Ve druhé půli začali úřadovat dorostenci. Ti svého soupeře přehráli hrou, kterou měli hrát staří páni. Mladíci hráli opravdu krásný fotbal. Překypovali pohybem, přesnými kombinacemi a dávali dále pěkné góly. U dorostu se začíná projevovat výborná práce jejich trenérů Mirka Hyráka a Jendy Šimčíka.
     Letos vyhráli bývalí hráči jediný zápas a zdá se, že pokud budou pokračovat v takových výkonech, neporazí asi nikoho! S řešením přišly po zápase holky, které navrhly VÝMĚNU MANŽELEK! Nápad je to určitě odvážný, ale nevím, jak by to hlavně naše děvčata ustála! (tady jsou některé navrhované dvojice: Haláč - Radochová, Hyrák-Pfeifferová, Štergenich-Pavlasová, Radoch-Štergenichová, Pavlas-Hyráková...) :-)

P.S. - Minulý týden napsal na naše stránky předseda klubu pochvalu. Pěkně se to četlo, ale já bych to zase nepřeceňoval. Na neděli potřeboval výbor zajistit čtyři bývalé hráče na parkoviště a z těch co nebyli minule se přihlásil jediný - Luboš Radoch!!! Tak to zase zůstalo na jedněch a těch samých. Jestli to všechno půjde tak dál, tak s pokladníkem Michalem Goliášem doděláme rok a končíme. Nemám zapotřebí psát na každou akci zlášť SMS zprávy, na které více než polovina kádru nereaguje...a stránky nevidí, jak je rok dlouhý.


text: FŠ
foto: Magda Hyráková

Tento měsíc slaví

NAROZENINY
6.5.   ŽAJDLÍK Ivo
18.5.   HYRÁKOVÁ Irena
22.5.   PAVLASOVÁ Dana
26.5.   ZÁMEČNÍKOVÁ Hana


SVÁTEK
19.5.   ŽAJDLÍK Ivo
24.5.   BRHELOVÁ Jana
24.5.   GABRIELOVÁ Jana
24.5.   SMIŠTÍKOVÁ Jana

Google Translate


Kalendář
Kontakt
manageři:
František Štergenich
mobil: +420 737 016 195
a
Dalibor Gabriel
mobil: +420 605 745 102
e-mail: staripani.wgz (z) seznam.cz

http://www.mapy.cz/s/7w1T
GPS lokace:
48°58'44.63"N
17°28'41.619"E

webmaster:
Bronislav Zámečník
email: bzamecnik (z) seznam.cz
 
Mediální partner
Sponzoři a partneři
 
Hospůdka U JURÁSKŮ
 
 
Náš banner
Vyhledat
na gůglu
na tomto webu
© Copyright 2005-2021, All right reserved.
Jakékoliv užití obsahu a fotografií je bez souhlasu zakázáno.
Bývalí hráči SK Ostrožská Lhota.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one