free counters

Locations of visitors to this page

Nejlepší fotky se šálou

Jaké byly nejlepší fotky s klubovou šálou

Vyhlášení naší fotosoutěže Vyfoť se s šálou Ostrožské Lhoty dospělo do finále. Zhruba před rokem jsme společně s fotbalovým výborem vyhlásili soutěž o nejlepší fotku s klubovou šálou Lhoty. Výsledky se vyhlašovaly na fotbalovém plesu, který se uskutečnil druhý lednový víkend. Solidně zaplněný sál tak mohl vidět v krátkém sestřihu všech 61 fotek, které fanoušci a příznivci fotbalu ve Lhotě poslali.

Nakonec vyhrála fotka z Dominikánské republiky, kterou poslal obránce starých pánů Lhoty Petr Bartoš. Petr tam nebyl na dovolené, ale cestuje skoro po celém světě a dělá servis na letadla. „Do poslední chvíle jsem váhal, jestli mám vůbec nějaké fotky poslat, trošku jsem se cítil zvýhodněný tím, že díky mojí práci se dostanu do celého světa," řekl vítěz celé soutěže. Cenu za druhé místo dostaly mažoretky a třetí skončila další skupinová fotka s rekordním rybářským úlovkem.

text, foto: std

1. MÍSTO - PETR BARTOŠ V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

Petr se vyhlášení výsledků nemohl zúčastnit, tak cenu převzal při ranní přípravě plesu

2. MÍSTO - MAŽORETKY NA VÁCLAVÁKU

A tady jsou při přebírání ceny. Byla to jedna z prvních fotek, které do soutěže přišly

3 . MÍSTO - RYBÁŘI A SPOL. Na fotce je dole vlevo Ivoš Žajdlík a štika, která měřila 61cm, uprostřed Michal Goliáš s rekordním úlovkem 110 cm a vpravo Ondra Šuránek se štikou 93cm. Nahoře vlevo pózují Zdeněk Čápek a Dalibor Gabriel. Všechno to kluvi chytili v blízkosti chaty Ivoše Žajdlíka na štěrku v Ostrožské Nové Vsi

Na rozdíl od fotky mažoretek přišla fotka s rekordními úlovky až v samém závěru soutěže
Zleva: Ondra Šuránek, Michal Goliáš a Ivoš Žajdlík