Návštěvy ze světa
free counters

Locations of visitors to this page

OL - Stará Turá

Staří páni Lhoty rozhodli po přestávce. Od debaklu nás zachránil gólman, řekl kouč hostů.
Na závěr sezony slavili Lhoťané vítězství, o výhře rozhodl osm minut před koncem Jirka Haláč. Po zhruba třech letech si zahrál za domácí Pavel Miloš.

SK OSTROŽSKÁ LHOTA - BAF STARÁ TURÁ  2 : 1 (1:0)

Branky: 25. Pavlas, 82, Haláč - 47. Mocko
Rozhodčí: Šimčík.
ŽK: Nikdo
Diváci: 30

Ostrožská Lhota - Sice slunečné, ale pořádně chladné počasí hrstku diváků v čele s šéfem fotbalistů Lhoty Tondou Miklíčkem úvod zápasu moc nezahřál.

Vlažný začátek z obou stran zrušil v polovině prvního dějství Franta Pavlas, který dostal domácí do zaslouženého vedení - 1:0. Obrana Staré Turé Františkovi svědčí, do sítě stejného mužstva se trefil také v létě na půdě našeho tradičního soupeře v pohárovém turnaji.

Po změně stran udělali hosté v sestavě několik změn a vyrovnání přišlo už v 47. minutě. Trefil se jeden z nejlepších forvardů slovenského mužstva Ján Mocko - 1:1. To bylo ale ze strany hostů téměř všechno.  Druhý poločas vyzněl jasně pro domácí kolektiv, který může mrzet zahození i těch nejvyloženějších šance, včetně penalty, kterou neproměnil Dalibor Gabriel.

Nutno také přiznat, že od většího brankového přídělu zachránil hostující mužstvo parádním výkonem gólman. Rozhodnutí padlo osm minut před koncem. Nejrychlejší muž na hřišti Jirka Haláč se prodral až k hostujícímu brankáři a chladnokrevně zakončil - 2:1.

Ohlasy z kabin:
Igor Funta: Šéftrenér a vedoucí mužstva BAF Stará Turá
Začátek byl takový vlažný. První poločas patřil domácím, kteří měli více ze hry. Po přestávce jsme přeházeli  sestavu, do útoku jsem poslal obávané střelce a srovnali jsme už po dvou minutách Jánem Mockem, který patří mezi naše nejlepší útočníky. Dělali jsme velké chyby v obraně a nebýt gólmana, který byl naším nejlepším hráčem, tak jsme odjeli s debaklem. Výhra domácích je zasloužená, měli víc chuti do hra a větší vůli po vítězství.

Zdeněk Machala: Kapitán domácího mužstva
Začali jsme pořádně hrát až v druhé půlce prvního poločasu. Podobné to bylo po přestávce, úvod patřil hostů, kteří vyrovnali, ale potom už jsme měli zápas pod kontrolou. Nedali jsme ani ty nejvyloženější gólové šance, včetně penalty. Naše výhra je naprosto zasloužená, nejlepšího hráče jmenovat nebudu, podali jme kolektivní výkon.

Chtěl dělat husí játra, nakonec slavil výhru
Po zhruba třech letech se v sestavě domácích objevil Pavel Miloš, bývalý fotbalista Lhoty, který se už dobrou hodinu před zápasem nedočkavě sháněl po oranžovém dresu domácích. Jeho úzké vazby na hostující tým ze Staré Turé rozhodly, že Čecho - Slovák Pavel se v dresu domácích snažil pokořit svoje slovenské kamarády. „Chtěl jsem nastoupit za hosty, ale když jsem viděl, že jich přijelo asi dvacet a Lhoťanů bylo málo, tak jsem pomohl domácím," vysvětloval celý zpocený po zápase. Pozornému diváku neunikla ne zrovna nejlepší fyzická kondice nečekané posily domácích. „Potřeboval bych shodit, minimálně, tak dvacet kilo. Na golfu tu fyzičku asi nechytím. Nepočítal jsem, že budu hrát, koupil jsem si hus a chtěl jsem dělat játra. Nakonec jsem ale  rád, že jsem konečně nastoupil za vítězné mužstvo" okomentoval mezinárodní fotbalové odpoledne Pavel Miloš.